Як зробити квіти. Як зробити довгі ліпесткі з атласу відео.

Квіти в якості аксесуарів зараз дуже популярні. Точні імітації, стилізації або абсолютно фантазійні квіти присутні в нарядах багатьох модниць. Зробити стильний аксесуар не складно, було б бажання.
Вам знадобиться
  • * рожева органза, атлас;
  • * нитки, голка;
  • * свічка;
  • * шпилька;
  • * намистини , стрази Сваровськи, довгий бісер;
Інструкція
1
Виріжте з органзи 6 великих пелюстки, 5 середніх і 4 маленьких. Також зробіть 1 коло, який стане серединкою квітки. Кроїти необхідно тільки по косою, щоб потім ви змогли пелюсткам надати красиві вигини.
2
Запаліть свічку. Піднесіть до відкритого полум'я край викроєного пелюстки і в момент нагрівання розтягуйте його. Поступово пересувайтеся по краю, щоб весь пелюстка став хвилястим. Якщо з першого разу не вийшло, ви можете пройтися по краю ще раз. Намагайтеся не розсовувати волокна і не припікати їх сильно, тому що обвуглений край виглядає дуже негарно. Не переживайте, якщо з першого разу не вийшло. Це дуже просто і ви швидко навчитеся.
3
Подібним чином обробіть краю всіх пелюсток. У серединки просто оплавьте краю, щоб не розпускали.
4
Саме час збирати квітка. Візьміть шпильку, надягніть на неї намистину так, щоб вона виявилася рівно посередині. Намистину оберніть серединкою, пошивши краю серединки. Тепер до неї послідовно пришивайте пелюстки з невеликим нахлестом один на одного. Останні пелюстки, які опиняться зверху, пришивайте потайним швом.
5
Тепер візьміть довгий скляний бісер і круглу намистину східного діаметра. Наберіть бісер на нитку потрібної довжини, в кінці нанизати круглу намистину і поверніться назад через довгі намистини. Це 1 тичинка. Зробіть таких три і пришити до серцевини квітки.
6
Прикрасити квітку можна стразами Сваровськи, приклеївши їх до пелюсток квітки, імітуючи крапельки води. Замість листя, які по ідеї повинні бути у кожного кольору, використовуйте страусині пір'я, або викрийте їх із зеленої органзи, краї обробіть над вогнем, також розтягуючи, і пришити в підставі розетки.
7
Якщо ви хочете зробити таку квітку, як прикраса інтер'єру, то замість шпильки використовуйте дріт. Ложе квітки оберніть флористичної стрічкою, закріпивши її на ньому крапелькою клею з гарячого пістолета для міцності. Акуратно і щільно оберніть ложе квітки, дріт, по шляху вставляючи листя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C-ir1lQOyF8
Корисна порада
Замість органзи можна використовувати атлас. Головне, щоб тканина могла плавитися.
Іноді буває дуже складно підібрати прикрасу на плаття, жакет, пальто. То не підходить колір, то бентежить форма, а то влаштовує і те й інше, але за такою ціною можна купити ще одне пальто. Як бути? Зробити брошки своїми руками, за своїм смаком.
Інструкція
1
Найпростіше зробити квітку з органзи - тонкої прозорої тканини, дуже легкої в обработке.Сначала потрібно вирізати шість пелюсток - три близько 7 сантиметрів в діаметрі і три в діапазоні від 2 до 5 сантиметрів. Ви можете вирізати їх в вигляді кіл, овалів або у формі «сльози .Для більш пишних квітів виріжте більше пелюсток.
2
Зробіть пелюстки чашоподібними, провівши кожен з них усіма краями над відкритим вогнем. Не тримайте близько до полум'я! Органза не повинна швидко плавитися, а тим більше горіти. Якщо це відбувається, підійміть пелюстка ще вище над полум'ям. Використовуйте пінцет, щоб не відчувати дискомфорту від високої температури. Якщо краї пелюстки почали вигинатися назовні, відсуньте його від вогню і надайте потрібну форму.
3
Зберіть пелюстки в квітку, від великого до малого.
4
Всуньте нитку в голку і нанизуйте на неї пелюстки. Почніть знизу, з самого великого. Коли ви витягнете голку, надіньте на неї намистинку або бісер.
5
Просмикніть голку вниз і знову поверніться на вершину. Можете додати намистин. Нанизуйте пелюстки на нитку кілька разів - це допоможе сформувати центр квітки. Зупиніться, коли голка буде внизу. Зауважте нитку і відріжте надлишки.
6
Прикріпіть квітка на шпильку або на основу для брошки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/L2X9fa0Q_9Q