Як зробити млин.

Елементів декору сучасного будинку придумано безліч, але дизайнерська думка не дрімає, і ось новинка - Мельцов-світильник, або млин-підставка. Винахідливі підприємці пустили справу на потік, але ж цінне не те, що придбано в магазині, а те, що зроблено власними руками! Виготовити такий аксесуар нескладно і дуже цікаво. Красиву декоративну млин можна зробити і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Для виготовлення млини знадобиться: верстат, фанера розміром 50х50 і 30х30 см, чотири бруска розміром 5х5 см, пила, металеві куточки.
Інструкція
1
Для початку необхідно расчертить фанеру хрест-навхрест і симетрично розташувати по кутах чотири бруска, відступивши від кутів приблизно 10 см.
2
Потім слід, з'єднати низ і верх конструкції і за допомогою металевих куточків зміцнити її. На даний каркас конструкції потрібно набити вагонку, а краю відпиляти пилкою.
3
Для виготовлення даху необхідно: 1. зробити з фанери каркас у вигляді рівнобедреного трикутника з сполуками поперек.2. На поперечнику можна зробити отвір, щоб у нього помістити вісь для лопатей млина. Вісь зміцнюється за допомогою металевих уголков.3. Для міцності даху можна зміцнити її підставу саморезом.
4
Для виготовлення лопатей млина необхідно: 1. Виміряти відстань від осі до основи даху, а потім обточити брусок на верстаті для того, щоб лопаті були під наклоном.Для додання нахилу не потрібно обробляти верстатом середину бруска. Нахил однієї лопаті слід робити від початку до середини бруска, а нахил другої лопаті від середини до кінця бруска.Самі лопаті для млина можна виготовити з простих дерев'яних дощок, їх ширина залежить від загального розміру млини і розміру осі. Для обертання лопатей можна використовувати будь-яку металеву або пластикову втулку. Діаметр отвору в млині необхідно робити на 1 мм менше діаметра самої втулки.
5
На завершення виготовлення млини можна зробити в ній освітлення. Для цього необхідно вмонтувати всередині млина маленький ліхтарик, світлодіод або невелику лампочку.