Як зробити голосування в групі. Як підняти скорост в мтс.

Соціальні мережі дозволяють визначити думку певних соціо-культурних шарів з тих чи інших питань за допомогою голосувань і опитувань. Цим же способом можна і вибирати переможців в конкурсах, де вибирати повинні учасники групи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Зайшовши на сторінку спільноти (групи), відкрийте нове обговорення. У назві теми позначте обговорюване питання - він повинен привертати увагу відвідувачів і учасників співтовариства. В тілі першого повідомлення викладіть докладніше свою ідею. Збережіть обговорення.
2
Знайдіть і клацніть команду «Створити опитування» справа над обговоренням. Введіть питання, яке збираєте обговорити з учасниками групи. Наприклад: «Чи є життя на Марсі?». Нижче введіть варіанти відповіді: «Однозначно так», «Однозначно ні». Якщо варіантів більше двох, натисніть кнопку «Додати варіант» стільки разів, скільки варіантів хочете додати. Наприклад, якщо хочете тільки третій варіант, то натисніть один раз і впишіть: «Поки не побачу, не повірю». Можете вводити свої варіанти.
3
Визначте учасників опитування. Це можуть бути або всі учасники групи, або тільки її керівництво.
4
Додаткова увага до опитування приверне розміщення на головній сторінці. Натисніть кнопку «Розмістити на головній» зліва під опитуванням.
5
Щоб переглянути проміжні результати, учасник повинен відповісти на питання. Учасники групи, позбавлені права голосу, і гості спільноти, побачать проміжні результати відразу при вході на сторінку голосування.
6
Щоб закінчити голосування , натисніть кнопку «Закрити» ліворуч під опитуванням на сторінці обговорення.
Багато власників сайтів або блогів хотіли б дізнатися думку інших людей, і зокрема своїх відвідувачів, з того чи іншого питання. Найбільш простий спосіб це зробити - створити опитування. Опитування на сайті або в блозі є однією з ефективних форм взаємодії господаря ресурсу зі своїми гостями. Він не займе у інтернет-користувача багато часу, а деяких мотивує розгорнуто обґрунтувати свою точку зору. Отримана дискусія може також залучити нових відвідувачів на сайт або блог.

Створити опитування - що може бути простіше?

  1. Сьогодні існує як мінімум три способи створити опитування в Інтернеті. Перший спосіб і найпростіший спосіб - це замовити функцію web-майстру або компанії, яка створювала і розкручувала сайт або блог. Головна перевага - опитування зроблять якісно і швидко. Однак це потребуватиме фінансових витрат. Слід також пам'ятати, що багато сайтів мають спеціальну програму, яка дозволяє постійно оновлювати контент на сайті без необхідності звертатися до розробника. Багато програм мають опцію «створити опитування» (або голосування). Це однаковою мірою стосується і блогів, які розміщені на спеціальних сервісах (наприклад, LiveJournal). При додаванні записи в такі блоги можна включити функцію «додати голосування».
  2. Другий спосіб - це створити опитування «вручну» за допомогою спеціальних програм (наприклад, LimeSurvey, Sad But True, Advanced Poll і т.д.) Перевага таких програм полягає в великій кількості спеціальних функцій, наприклад, технології виклику голосування на головній сторінці сайту. Проте людині, яка не знайома з веб-програмуванням, непросто буде розібратися в програмах.
  3. Третій спосіб. Сьогодні існує безліч спеціальних веб-ресурсів, що пропонують власникам сайтів і блогерам створити опитування в режимі он-лайн, а потім скопіювати Html-код собі на сторінку або в блог. Для цього потрібно лише ввести питання, варіанти відповіді. Серед недоліків такого способу можна відзначити відсутність можливості робити свій дизайн, а також обмеження по кількості варіантів відповіді.

З чого почати створення опитування?

Перш за все, слід визначитися з самим опитуванням. Сформувати питання і варіанти відповіді, а також визначитися, чи потрібно дати учасникам опитування можливість проголосувати відразу за кілька варіантів відповіді. На наступному етапі потрібно вирішити, який спосіб створення опитування підійде власнику сайту або блогу. Власникам сайтів також слід подумати про те, чи хочуть вони, щоб опитування висвічувався на головній сторінці веб-ресурсу (або, як варіант, на всіх його сторінках). Варто також визначити, чи давати можливість учасникам опитування та/або відвідувачам сайту або блогу прокоментувати сам опитування і його результати.

На що слід звернути увагу при створенні опитування?

По-перше, на можливість захисту від повторних голосувань (перевірка IP-адрес і cookies). Це важлива функція, яку передбачають навіть деякі веб-ресурси, що створюють опитування в режимі он-лайн. Вона оберігає опитування від штучного накручування результатів голосування одним або кількома інтернет-користувачами.У-друге, можливість вибору учасниками опитування одного варіанта відповіді або ж навпаки можливість багатоваріантних відповідей. По-третє, можливість створити унікальний дизайн голосування, можливість додати необмежену кількість варіантів ответов.Одною з важливих опцій є можливість приховати або навпаки показати учасникам опитування його результати (загальна кількість тих, хто проголосував, кількість голосів, відданих за той чи інший варіант) до або після голосування .

Як створити опитування тим інтернет-користувачам, у яких немає свого сайту або блога?

Існує ряд спеціальних веб-ресурсів, що надають можливість розмістити своє опитування, а також ознайомитися з опитуваннями інших користувачів і взяти в них участь. Перевагою такого способу є висока відвідуваність таких ресурсів. Однак, як правило, вони не дають можливості обговорити питання з тими, хто голосував.