Як зробити щетину.

Недбала щетина на обличчі, на думку більшості жінок, надає представникам протилежної статі ще більше мужності. І нехай на ділі виявляється, що цілуватися з володарем коротких колються волосків незручно, ніхто не спростує той факт, що щетина - одна з ознак сексуальності у сучасних чоловіків. Невипадково, багато відомих акторів і співаки, починаючи від Джорджа Майкла і закінчуючи доктором Хаусом, хизуються своїми зарослими підборіддями. Якщо і вам для якихось цілей знадобилася щетина, зробити її можна декількома способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити штучну щетину - намалювати її. Візьміть коричневий або чорний олівець і перед дзеркалом зобразите на нижній частині щік, підборідді і над верхньою губою часті рисочки. Найкраще така псевдо-щетина підходить для фотографування: на знімках, особливо загальних, вона виглядає цілком природно.
2
Якщо вам потрібна достовірність, візьміть непотрібну товсту малярську кисть, і ножицями дрібно настриг з неї ворсинок на аркуш паперу. Намажте область навколо рота і на підборідді клеєм і швидко притисніться особою до паперу з ворсинками. Більшість з них прилипне до вашої шкіри, створюючи ефект щетини. Врахуйте, що довго ходити в такому вигляді не вийде: через клею шкіра обличчя почне с'ежіваться і свербіти.
3
Зробити щетину всього за кілька хвилин на вже наявної фотографії можна за допомогою фотошопа. Для цього відкрийте в програмі потрібну вам фотографію, створіть новий шар і пензлем, сірим кольором, виділіть місце на обличчі, де знаходитиметься щетина. Потім застосуєте послідовно фільтри шум - додати шум (з розподілом по Гауса і 13% в настройках). Інструментом Овальний область створіть виділення, центр якого повинен знаходитися на кінчику носа людини на фотографії. Застосуйте фільтр радіальне розмиття (лінійний метод, кількість 5, якість найкраще). Потім знову відкрийте шар і змініть світ в настройках з нормального на жорсткий. Зробіть корекцію кривими у вкладці Зображення - щетина може стати гущі або рідше. Отриманий результат можна зберігати.
Корисна порада
Якщо у вас росте борода, з якої ви хочете зробити постійну триденну щетину, придбайте тріммер. Цей електричний інструмент на зразок бритви у вигляді олівця дозволить вам підтримувати на обличчі то кількість рослинності, яке потрібно.
Чоловічий щетина, особливо 3-х денна, приваблює багатьох жінок. Вона ж легка неголеність, вона ж щетіночка і вона ж просто частина ретельно продуманого чоловічого образу. Але щетиною вправі володіти не тільки люди, а й тварини, наприклад, добродушна хрюшка. Намалювати щетину можна, слідуючи декільком простим правилам.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Намалюйте чоловічу щетину . Спочатку покажіть голову людини, дотримуючи всі пропорції розташування частин обличчя. Тепер від нижньої частини одного вуха до нижньої частини другого проведіть вигнуту лінію, що символізує граничну лінію розташування щетини.
2
Проведіть плавні лінії від вух до куточків рота. Все намічене простір заповніть маленькими темними точками, розташованими дуже близько один до одного. Це природні кордону щетини.
3
Тепер щетину намалюйте в чітко розмежованих місцях нижньої частини обличчя. Намітьте лінію вусів. Проведіть жирну лінію над верхньою губою. Довжина щетинистих вусів повинна збігатися з довжиною рота людини. Зобразіть щетину , яка покриває лише частину бороди. Для цього в місці нижнього гострого краю особи намалюйте контури чотирикутника, верхні кути якого злегка розходяться в різні боки.
4
Намалюйте модельне розташування щетини. Для цього до попередньої схеми додайте продовження у вигляді неширокої лінії, що проходить над губами і спускається до бороди. Зобразіть щетину ще одним оригінальним способом, розташувавши її в намічених трикутниках гострими вершинами, спрямованими до середини особи. З'єднайте гострі кути лінією, яка проходить під носом і отримаєте додатковий варіант для малювання щетини.
5
Зобразіть довгі вуса по всій ширині особи. Проставте дрібні точки, не виходячи за намічені межі. Таким же чином намалюйте і щетину в формі довгої бороди.
6
Намалюйте щетину тварини. Зобразіть свиню і виділіть область по всій бічній довжині тулуба. У виділеному чотирикутнику накресліть короткі горизонтальні штрихи, місцями розташування в хаотичному порядку. Це буде бічна щетина.
7
По всьому верхньому контуру фігури тварини проведіть штрихи, які розташовані по діагоналі і перекривають один одного. Це буде хребтова щетина.