Як закрити ряд при в'язанні.

Дуже часто в'язані речі псуються невірним закриттям петель ряду . Не всі знають, що петлі можна закривати не тільки спицями, а й гачком, і швейною голкою. У цих випадках в'язані деталі зберігають форму, і рукодільна річ виходить красивою і професійно виконаним.
Вам знадобиться
  • Вязание
  • Нитки
  • Спицы
  • Крючок
  • Ножницы
  • Утюг
Інструкція
1
Для того, щоб закінчити в'язану деталь, потрібно закрити петлі. Перший спосіб має на увазі закриття петель тими ж спицями, якими в'язалася деталь. Для цього потрібно провязать кромочную і першу петлі разом лицьовою в'язанням за задні стінки петлі. З двох петель отримуємо одну петлю.
2
Потім перекидаємо отриману петлю з правого спиці назад на ліву, і пров'язуємо її лицьовій в'язкою разом з наступного петлею за задні стінки петель. Цей алгоритм повторюємо до кінця ряду .
3
Отже, у нас залишилася одна петля на спиці. Обрізаємо нитку за 3-4 см від полотна, вводимо її в петлю і затягуємо. Коли закриваємо петлі першим способом, потрібно уважно стежити за тим, щоб край полотна не стягувався.
4
Другий спосіб - закриття петель гачком. Він повністю повторює перший спосіб, просто провязивать петлі лицьової в'язкою потрібно гачком.
5
Третій спосіб - закриття петель голкою з ниткою. Головна відмінність цього способу полягає в тому, що закриття петель ми виробляємо за відкритими петлям. Для цього нам потрібно дов'язати допоміжної ниткою ще три-чотири ряду , потім добре отпарить деталь. Після цього ваша задача полягає в тому, щоб дуже акуратно розпустити допоміжні ряди.
6
Потім в голку з великим вушком вдягають залишилася від в'язання основну нитку, і закріплюють відкриті петлі, тримаючи виріб лицьовою стороною до себе. Закривають петлі, вводячи голку в дві петлі поперемінно з лицьової та зворотньої сторін. Слідкуйте при цьому, щоб край вироби не деформувався.
Зверніть увагу
При відпарюванні визнаних деталей стежте за температурою праски, особливо при наявності синтетики в нитки.
Корисна порада
Після прання готові в'язані деталі сушіть на горизонтальній поверхні, щоб вони не розтягнулися.