Як зробити друк. Як зробити розгортаються плюсики в екселя.

У більшості з нас на комп'ютері стоїть пакет Microsoft Office. Але ми навіть не підозрюємо, які можливості в собі таять такі прості програми, як Microsoft Word або Microsoft Excel. Наприклад, за допомогою Word'а можна зробити круглу друк .
Інструкція
1
Отже, щоб зробити друк в Word 2007, спочатку виберіть в головному меню закладку Вставка => Фігури => Основні фігури => Кільце. Кільце представлено у вигляді символу, що складається з кільця, усередині якого кільце поменше. У вас зміниться курсор на хрестик. Поставте його на аркуш і зробіть фігуру потрібного вам діаметра. Внутрішнє кільце можна регулювати незалежно від зовнішнього, потягнувши курсором за жовтий прапорець. Якщо у вас більш ранні версії Word, то відкрийте панель Малювання => Автофігури => Основні фігури. Наступні дії будуть аналогічні.
2
Щоб зробити напис всередині кільця друку, виберіть Вставка => WordArt. Виберіть будь-який стиль, який вам сподобається, напишіть текст. Якщо текст короткий, то напишіть його кілька разів. Між словами ставте зірочки. У вас вийде звичайний горизонтальний текст. Щоб він був написаний по периметру кільця, то в закладці на головному меню «Формат» (двічі клацніть по фігурі лівою кнопкою миші) виберіть «Змінити фігуру» і виберіть або круг.
3
Колір тексту ви можете налаштувати там же в закладці «Формат», перейшовши на «Контур фігури» і «Заливка фігури». Змінити текст зможете, клацнувши по кнопці «Змінити текст» в закладці «Формат». Підганяйте розміри тексту в колі до розмірів кільця. Клацнувши правою кнопкою на тексті, виберіть «Формат об'єкта WordArt» і в закладці «Положення» виберіть «Положення перед текстом»
4
Залишилося зробити основний текст друку. Виберіть Вставка => Напис і хрестиком, який з'явиться, виділіть квадратне поле, в нього впишіть все, що необхідно. Щоб прибрати контур квадрата, правою кнопкою клацніть по квадрату з написом і приберіть контур і заливку.
5
Об'єднайте всі три об'єкти (автофигуру, об'єкт WordArt і напис), виділяючи по черзі і тримаючи затиснутою клавішу Enter. Правою кнопкою виберіть Угрупування => Групувати. Якщо виникне необхідність щось підкоригувати, спочатку розгрупуйте об'єкти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SkRo_iczzmc