Як зробити черепаху.

Як порадувати дитини нової красивою ексклюзивної м'якою іграшкою? Звичайно, можна придбати її в магазині, але адже вашому малюкові напевно хочеться, щоб у нього була іграшка не схожа на всі інші. Тому краще всього зробити таку іграшку своїми руками, наприклад черепаху Тортилли.
Вам знадобиться
  • кілька клаптів різного розміру і кольору (бажано штучне хутро), нитки, синтипон, дві великі гудзики, стрічка
Інструкція
1
Намалювати на папері викрійку черепахи потрібного розміру, додавши по краях по два сантиметри: голову разом з шиєю, передні і задні лапи, хвіст, черево з двох половинок, круглу верхню частину і прямокутну бічну як рівній смужки для капелюхи. Панцир намалюйте овальної форми, розділивши його на шестикутники, як футбольний м'яч.
2
Виріжте деталі. Панцир розріжте на окремі шестикутники.
3
Візьміть матеріал, з якого зібралися зробити черепаху . Прикладаючи паперові деталі до клаптів, обведіть їх крейдою або шматочком мила. Голову (2 сторони), лапи (4 лапи по 2 частини) і хвіст (2 сторони) на тканини бежевого кольору. Капелюх (1 деталь) і бічну частину капелюхи (1 частина) на червоній, черево - на жовтій. Всі частини панцира повинні бути різних кольорів. Обводите їх, додаючи 1 - 2 сантиметри по всіх краях для зшивання. Також відріжте довгу смугу для оборки капелюхи червоного кольору і трохи ширше для оборки панцира.
4
Виріжте всі деталі і приступайте до зшивання. Почніть з голови, потім зшийте лапи і хвіст. Всі деталі зшиваєте по внутрішній стороні, вивертаєте і набиваєте синтипон. Далі потрібно зібрати панцир, зшиваючи між собою шестикутники. Після цього пришийте до нього оборку, надаючи їй хвилястість. З'єднайте між собою дві половини черева.
5
Коли всі окремі частини черепахи будуть готові, потрібно зібрати їх в одне ціле. З'єднайте черево і панцир і зшийте, вставляючи лапи і хвіст, таким чином, щоб оборка залишалася вільно висить по краях.
6
Приступаємо до капелюшку. Пришийте верх до боків, додайте оборку, набийте синтепоном. Прикріпіть до неї стрічку-зав'язку. Потім приробити капелюх на голову черепасі, не забувши прихопити голкою в декількох місцях. Зауважте красиво стрічку.
7
Пришийте черепасі очі-гудзики. Червоної ниткою вишийте рот. Черепаха готова! Готовим виробом можна грати, а можна використовувати в якості декоративної подушки.