Як забронювати готель.

Для того щоб забронювати готель через глобальну мережу, вам буде потрібно пластикова картка банку, при цьому прості банківські картки - Maestro або VISA Electron для цього не підійдуть. Вам необхідна «класична» електронна карта. Якщо ви власник карти «PLATINUM» або «GOLD» - вони теж підійдуть.
  1. Спочатку вам необхідно вибрати відповідний готель.
  2. Вибравши готель, слід зайти на сторінку бронювання готелю і заповнити ваші персональні дані: дата приїзду та від'їзду, число номерів, дані банківської карти, за допомогою якої здійснюється оплата. Попередньо рекомендується прочитати умови бронювання в даній системі або готелю. Тепер можна відправити заявку. Більшість систем відразу перекидають вас на сторінку з підтвердженням вашої заявки (ваучер), яку необхідно роздрукувати і надати в готель під час приїзду.
  3. Після відправлення вашої заявки, на вашу електронну адресу прийде підтвердження, в якому буде зазначено відомості про бронювання і контактні дані готелю. Письмове підтвердження бронювання також необхідно мати при собі. Якщо в цій країні безвізовий контроль, то підтвердження буде потрібно вам на митному контролі. Якщо для в'їзду в країну вимагає віза, потрібно зателефонувати в готель і запросити підтвердження броні по факсу. Багато посольства вимагають його для видачі візи.
  4. На спеціалізованих ресурсах ви можете знайти різні готелі майже по всіх країнах світу і спокійно забронювати номер через такий сайт. Тут ви відразу будете бачити кількість номерів у готелі вільних на час вашого заїзду. Роздрукувати підтвердження про броні з цього сайту можна, і посольства приймають цю бронь спокійно. (Наприклад, booking.com)

Підтвердження броні має бути складено на бланку готелю, із зазначенням імені та паспортних даних туриста, а також безпосереднє підтвердження факту того, що людина забронював номери на зазначений період. Деякі посольства можуть попросити підтвердження факту попередньої оплати вашої броні. В даному випадку достатньо, якщо ваш готель повідомить у надісланому факсі про те, що заброньований номер був оплачений, і вкаже штрафні санкції в разі відмови від номера.Нужно відзначити, що в посольстві вимагають підтвердження вашої броні безпосередньо від готелю, а не від систем, в якій вам вдалося забронювати готель. Якщо ви оформили бронь через систему бронювання - отримати підтвердження стане трохи складніше. Вам буде потрібно послати в готель факс, в якому буде написано, коли ви отримали бронь і через яку турфірму, вказати також реквізити банківської карти, і попросити надіслати підтвердженням бронювання. Обов'язково поставте на документі вашу підпис.