Як зшити ведмедя.

М'які іграшки в даний час вже перестали бути розкішшю. Їх можна придбати в будь-якому дитячому магазині, а асортимент просто приголомшує. Однак краще пошити м'яку іграшку, наприклад ведмедя , самостійно. По-перше, він буде свого роду «ексклюзивним», а по-друге, ви можете бути впевнені, що ваша дитина грає екологічно чистої іграшкою.
Вам знадобиться
  • Тканина для ведмежати краще вибирати м'яку і приємну на дотик - плюш, ворсові матеріали, мохер.
Інструкція
1
Підготуйте викрійку ведмедя . Продумайте розміри і зовнішній вигляд іграшки, зробіть кілька ескізів. Визначившись із загальними параметрами, виріжте з щільного паперу кілька основних викрійок. Щоб пошити ведмедя стандартної форми, знадобляться наступні деталі: голова (2), тулуб (2), ноги (4), стопи (2).
2
Розкроїте тканину. Прикріпіть викрійку з виворітного боку тканини і заколіть її шпильками в декількох місцях. Якщо ви вибрали хутряної матеріал, то уважно стежте за тим, щоб при розкрої хутро не постраждав. Для цього потрібно акуратно розрізати підкладкову тканину маленькими ножицями. Надрізи потрібно робити невеликі, щоб не пошкодити ворс.
3
З'єднайте деталі. Почніть з голови. З'єднайте деталі і обробіть краю з вивороту. Перед зшиванням деталі можна намітати нитками або скріпити шпильками - так тканина не буде зміщуватися і краю залишаться рівними. Зшивати деталі можна найпростішим обметочний швом. У нижній частині голови залиште отвір для набивання.
4
Таким же чином зшийте дві половинки тулуба і лапи. У лап залиште відкритими верхні частини, якими вони будуть кріпитися до тулуба, а знизу не забудьте пришити стопи.
5
Набейте ведмедя . Як наповнювач використовуйте вату, холлофайбер, поліестер та інші набивки. Всі деталі виверніть і набийте. Набиваючи голову, приділіть увагу щоках - набийте їх трохи щільніше, а вушка можна залишити порожніми.
6
Сшейте всі деталі. Потрібно зшити ведмедя , з'єднуючи всі деталі. Обробіть отвори, через які ви заповнювали іграшку набиванням, потайними швами.
7
Оформіть ведмедю мордочку. Зшийте з чорної тканини ніс, набийте його і утяніте біля основи, пришийте до обличчя. Чорними гудзиками (намистинами) нехай будуть оченята, а рот можна вишити товстої червоною ниткою або виконати у вигляді аплікації.
Для істинного мисливця полювання на ведмедя - це грандіозна подія, а видобутий трофей - незвичайна гордість. Але для того, щоб професійно полювати на ведмедя, від потенційного мисливця потрібна особлива сміливість і обережність!
Інструкція
1
Бурий ведмідь - це лісовий житель. В Росії цей хижак мешкає в суцільних лісових масивах, але може заходити і в тундру, і в високогірні ліси. Ведмеді - це одинаки по життю. Самці бродять в повній самоті, а самки - з ведмежатами. Полювання на ведмедя в даний час здійснюється тільки за наявності спеціального дозволу, виданого мисливської інспекцією, і тільки на певних територіях. Варто зауважити, що будь-яке полювання на ведмедя - це не тільки захоплююче, але і небезпечне заняття! Зайва обережність і уважність тут не завадить нікому.
2
Існує багато видів полювання на ведмедя. Але однією з найбільш захоплюючих є істинно російська охота на барлозі. В ній беруть участь як мінімум троє: двоє озброєних мисливців і один з собаками. Звір не завжди може облаштовуватися на зиму в віддалених лісових місцях. Нерідко ведмеді споруджують свої барлоги недалеко від проїжджих доріг і селищ - це спрощує задачу мисливцям. Кращий період для такого полювання - січень або лютий. Бувалі мисливці кажуть, що в цей час ведмідь якраз «облежітся». Вищезазначені собаки потрібні для того, щоб змусити клишоногого вискочити з свого затишного житла.
3
Полювання на барлозі відбувається так. Як мінімум двоє озброєних мисливців повинні заздалегідь зайняти зручні місця на відстані від 8 до 12 метрів від ведмежою барлогу. Третій мисливець за допомогою псів намагається злякати звіра і вигнати його з барлогу. Якщо собакам це зробити не вдається, або полювання проводиться взагалі без псів, то ведмідь виганяється власноруч. Для цього мисливцеві потрібно просунути всередину барлогу ялинку з наполовину обрубаними гілками. Важливо! Без собак виганяти звіра з барлогу дуже небезпечно! Ведмідь може стрімко вискочити і напасти на людину. Саме тому в будь-яку секунду потрібно бути готовим до пострілу.
4
Якщо місце лежанки хижака визначити не вдається, то можна організувати так звану облаву. Мисливці-загоничі уважним чином прочісують якнайбільше заростей, завалів бурелому та інші лісові місця, постукуючи по деревах палицями. Звичайно, і тут не варто обходитися без допомоги собак. Ведмідь може з'явитися зовсім несподівано, тому рушниця потрібно тримати напоготові. Якщо першим пострілом ведмедя вдалося тільки поранити, а не вбити, то організується стеження з собаками.
5
Існують і багато інших видів полювання на ведмедя. Приміром, охота на овсах є найбільш доступною для непрофесійних мисливців. Найбільш успішною полювання на ведмедя на овсах буває в тих місцях, де поля починають безпосередньо уклинюватися в лісові масиви, або взагалі перебувають на лісових галявинах. Ще один вид полювання на ведмедя - полювання з походу - підійде тим, у кого немає проблем з вправністю, з маскуванням і з обережністю. Але в будь полюванні на клишоногого існує одне незамінне правило: стріляти в звіра потрібно трохи нижче того місця, в яке хочеться потрапити. Справа в тому, що оптичний обман робить ведмедя завжди трохи вище, ніж він є насправді. Вдалого полювання!