Як зробити ящик.

Коли приходить в непридатність висувною ящик столу, наприклад, на дачі, тут же виникає думка відремонтувати його. Але як бути, коли ящик вже неможливо відновити? В такому випадку слід зробити новий висувною ящик для вашого столу. Як правило, виготовити такий же ящик , що був проведений на заводі або в меблевій майстерні, стає неможливим.
Вам знадобиться
  • Дошка, пила, столярний клей, струбцини, шурупи, шкантового маркери, молоток, електрична або ручна дриль, а також комплект шкантів.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб сколотити такий ящик - виміряти все габарити вашого старого ящик а і зробити новий ящик . Для цього вам буде потрібно розмітити і акуратно випиляти з дошки заготовки для майбутнього ящик а. Просвердлити отвори і з'єднати всі дошки за допомогою шурупів. Також для фортеці в отвори залийте трохи клею - це додасть міцність вашому ящик у. Для нерухомості дощок при склеюванні можете скористатися струбцинами. Спосіб цей найпростіший, але не найнадійніший.
2
Є можливість виготовити висувною ящик по-іншому способу. Для цього необхідно зазначити в місцях стиків дощок місця для свердління. Потім просвердлите отвори на глибину шкантів. Вставте шкантового маркери в отвори, вставити необхідно гострими краями вгору.
3
Поверх шкантового маркерів, що ви вживили в дошку, поставте іншу дошку. Несильно вдарте по дошці кілька разів, на цій дошці залишаться сліди від маркерів. На місці цих слідів необхідно провести свердління. Свердлите також на глибину ваших шкантів.
4
Після того, як на всіх дошках будуть зроблені ці дії, приступите до з'єднання складових частин вашого ящик а. Для цього необхідно залити в усі отвори трохи клею (також клей наноситься на обидві сполучаються поверхні) і поглибити в них все шканти. Після цього щільно притисніть сполучаються поверхні. Якщо стає неможливим притиснути поверхні один до одного, то скористайтеся молотком. Ударяти слід короткими поступальними рухами, бажано через картон або тканину, щоб на дереві не залишилися сліди ударів.
5
Перед остаточною просушкою вам необхідно перевірити правильність кріплення дощок. Якщо дошки скривилися, слід їх вирівняти. Після повного висихання клею що-небудь зробити буде неможливо.