Як виростити мандарин з кісточки. мигдаль.

Цитрусовое дерево можна виростити прямо з кісточки , але для того що б воно приносило хороші плоди, його потрібно прищепити.
Інструкція
1
Якщо вам попалися ароматні і смачні мандарини, то можна спробувати проростити їх кісточки . Спочатку потрібно замочити зернятка для того, щоб їх пробудити. Після того, як з'являться маленькі корінці, посадіть їх в легку землю. Так само в магазинах продається земля для цитрусових. Паростки з'являться приблизно через місяць. На початку свого життя мандарини ростуть досить повільно.
2
Дерево, яке виросло з насіння, почне приносити плоди на 4-5 році життя. Але для того, щоб це були не дички, рослина необхідно прищеплювати. Цей процес прискорює ріст мандаринового дерева і покращує якість плодів. Сприятливіший час для щеплення - це квітень, травень і серпень. У цей час відбувається більш активний рух соків усередині рослини, а кора легше відділяється від деревини. Так само для успішної щеплення необхідні чистота, оперативність і акуратність. Для щеплення необхідні підщепу (рослина в горщику, яке буду прищеплювати, це може бути кімнатний лимон, апельсин або грейпфрут діаметром стовбура не менше 6 мм), прищепа (держак, який будуть прищеплювати на підщепу, його зрізають безпосередньо перед процедурою у культурного плодоносного рослини) , окуліровочний ніж, садовий вар, еластична стрічка. Після того як відокремили гілочку від рослини, необхідно зняти з неї шипи і листя, а черешки від листя та бруньки залишити.
3
З пророслої гілочки обмотку щеплення потрібно зняти. Через 3 тижні, після того як з прищепленої гілочки з'явиться новий пагін, ствол прищепи необхідно зрізати навскоси на 3-4 мм вище, ніж основа втечі, і покрити цей зріз садовим варом. Для того щоб втечу ріс вертикально, прив'яжіть його до палички, встановленої в горщику.
4
Влітку необхідно поливати рослину рясно, взимку скоротити полив, виробляти його в міру підсипання ґрунту. Добре також виробляти підгодівлю добривами. Корисно обприскувати рослину водою кімнатної температури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w4_l31S0yf0
Зверніть увагу
Якщо ви зібралися виростити мандарин з насінини, то потрібно знати, що вони почнуть плодоносити десь через 10-20 років. І їх плоди не збережуть властивостей вихідного рослини. Щоб виростити мандарин, його насіння треба садити поки вони не висохли (тобто свежевинутимі) на глибину 1 см, а через 2-4 тижні вже з'являться сходи.
Корисна порада
Але, звичайно, якщо ви хочете раннього та щорічного цвітіння, рясного плодоношення, тоді до них доведеться проявити не менше уваги, ніж до плодовим деревам в саду. Як виростити мандарини в квартирі на підвіконні. Найголовніше для успішного вирощування цитрусових на підвіконні - хороша освітленість, підвищена вологість повітря і повноцінне харчування.