Як знайти відповідь на питання.

Більшість неодержаних відповідей пов'язано з тим, що питання був невірно сформульований. Задайте питання правильно, і отримаєте на нього відповідь.
Інструкція
1
Для того, щоб отримати відповідь на яке вас питання, головне - правильно цей питання сформулювати. Якщо ви хочете знайти інформацію в інтернеті, успіх буде залежати від того, наскільки точну фразу ви внесете в пошуковик.
2
Формулювати фразу-запит потрібно стисло, чітко, уникаючи знаків пунктуації, зміни регістра, лапок. Зайвими також будуть дієприслівникові і причетні обороти. Не обтяжує запит зайвими словами. Якщо вам потрібна відповідь на питання щодо розщеплення атома, то краще не мудрувати лукаво, і ввести в пошуковик «розщеплення атома», а не «вчені, які займаються розщепленням атома» .Поісковие системи зараз влаштовані таким чином, що , коли ви вводите перше слово свого запиту, нижче з'являються варіанти запитів з таким же першим словом. Подивіться цей список. Можливо, когось вже цікавив ваш питання, і, вибравши вже готову фразу, ви швидше знайдете відповідь на неї.
3
В деяких випадках конкретика в запиті корисна. Одна справа ввести в пошук питання «скільки триватимуть морози?», І зовсім інша «скільки триватимуть морози в 2011 році?». Уточнивши в даному випадку рік, ви скоротите собі час пошуку відповіді на зацікавив питання.
Корисна порада
Слідкуйте також за правильністю написання слів в запитах.