Як приймати вітамін e. вітамін е драже.

Вітамін Е встиг заслужити багато поетичних описів. Його називають і «вітаміном молодості», і «найбільш жіночим» з усіх існуючих вітамінів. У цих поетичних визначеннях є частка правди. Вітамін Е дійсно впливає на клітини, сповільнюючи процес їх старіння, тому що відноситься до числа антиоксидантів. Однак приймати даний препарат за принципом «чим більше, тим краще» все ж не варто.
Інструкція
1
В російських аптеках в чистому вигляді вітамін Е зазвичай продається у вигляді драже з однойменною назвою. Одного такого драже зазвичай входить 1 міліграм токоферолу ацетату, власне, що становить вітамін. Це дозування також дорівнює 1 міжнародної одиниці (МО), тобто, одиниці виміру кількості активної речовини. Також його можна виявити в складі полівітамінних комплексів, таких як "Компливит" або "Гендевит".
2
Жінкам зазвичай рекомендують приймати по 8 МО (або 8 міліграмів) вітаміну Е на день. Щоденна доза для чоловіків дещо більше, вона становить 10 МО, для дітей - по 6-8 МЕ щодня, залежно від віку дитини.
3
Підвищена потреба у вітаміні Е виникає у жінок, що палять, у жінок, які мають інтенсивні фізичні навантаження, а також у вагітних жінок, особливо в тому випадку, якщо вагітність багатоплідна. У разі нормального протікання вагітності для підтримки балансу вітаміну Е і профілактики авітамінозу в організмі жінці достатньо приймати від 10 до 15 МО день. Дози, призначувані з лікувальними цілями, зазвичай набагато більше і можуть досягати 400 МО, проте їх прийом повинен бути обов'язково узгоджений з лікарем.
4
У вітаміну Е є безліч корисних властивостей. Він сприятливо діє на шкіру, зберігаючи її еластичність, покращує стан волосся і нігтів, сприятливо діє на обмін речовин, стан м'язів і утворення еритроцитів в крові. Тому регулярний прийом вітаміну Е служить прекрасною профілактикою безлічі захворювань внутрішніх органов.Однако вітамін Е є біологічно активною речовиною і може викликати індивідуальну непереносимість. При прийомі - особливо якщо приписане дозування не дотримується в точності - можуть виникати неприємні побічні ефекти - алергія, нудота, розлади травлення. Дуже обережними при прийомі вітаміну Е варто бути людям, які мають схильність до гіпертонії: великі дози препарату можуть підвищувати артеріальний тиск.
5
Потрібно пам'ятати, що вітамін Е є жиророзчинних, і для його засвоєння організмом необхідна певна кількість жовчі. Тому приймати вітамін Е потрібно не на порожній шлунок, а через 30-60 хвилин після їди. В ситуаціях, коли виявляється необхідний прийом підвищених доз вітаміну Е, потрібно знизити вживання рослинних жирів, бо рослинні масла розчиняють його найбільш активно.
Людський організм не може обходиться без вітамінів . Вони необхідні йому, як повітря. Вітамін С - це речовина, яка потрібно вживати щодня, він не виробляється організмом і надходить тільки із зовні. Середньодобове споживання даного вітаміну становить 90 мг для чоловіків і 75 мг для жінок. При деяких захворюваннях дозу рекомендують значно збільшувати.
Інструкція
1
Вітамін С погано засвоюється при палінні. Тому людині з нікотиновою залежністю, необхідно в їжі збільшити кількість даного мікроелемента. Зазвичай лікарі рекомендую приймати спеціальний курс вітамінів, яких підходить для курців.
2
Вітамін С зміцнює стінки судин. Дослідження підтверджують, що при регулярному вживанні цього антиоксиданту, зменшується ймовірність інфаркту міокарда. Подумайте про те, як збагатити свій раціон, включаючи потрібні елементи.
3
Вживайте в їжу якомога більше овочів і фруктів. Вони є природним джерелом вітаміну С. Найбільш багаті їм цитрусові. Але зловживати теж не варто, щоб не викликати алергічну реакцію. Одного-двох апельсинів в день або половинки лимона достатньо, щоб заповнити добову норму.
4
Аспірин (ацетилсаліцилова кислота) і контрацептиви заважають засвоюваності вітаміну С. При їх прийомі треба подумати про те, як збалансувати надходження потрібних речовин в організм. Рекомендується пити, наприклад, аскорбінову кислоту - вона є хорошим джерелом вищевказаного вітаміну.
5
При варінні або інший тепловій обробці вітамін С руйнується. Овочі, наприклад, брокколі і червоний болгарський перець, що містять велику кількість даної речовини, при приготуванні в гарячих умовах, втрачають багато вітамінів. Намагайтеся їсти якомога свіжих овочів або нагрівайте їх не більше, ніж на 40 градусів.
6
Пийте свіжовичавлені соки. У склянці апельсинового соку міститься кількість вітаміну С в 2 рази перевищує денну норму для середньостатистичної людини. Передозування не наступить, побоюватися не варто.
7
Вітамін С краще засвоюється в комбінації з вітаміном Е. Можна підібрати продукти, багаті цими мікроелементами або курс таблеток, в яких міститися ці речовини. В будь-якій аптеці вам підкажуть, які медикаментозні вітаміни вибрати для кращої сполучуваності.
8
Вживання вітаміну С в достатній кількості добре впливає на шкіру, дозволяє уникнути сухості та раннього старіння. Тому можна використовувати креми з додаванням вітаміну С. Ваша шкіра буде цьому рада.