Як приклеювати тіпси.

Тіпси служать для подовження нігтьової пластини в процесі нарощування нігтів. Варто приділити особливу увагу на те, щоб вони добре лягли на ніготь, і між типсами та нігтьової пластиною не було пухирців повітря. Нігті, нарощені на тіпси, носяться набагато менше, ніж на форми. У міру відростання вони починають утяжелять нігтьову пластину, і їх доводиться знімати. Для того щоб наростити нігті потрібні певні навички, які набуваються в процесі навчання, а приклеїти тіпси не важко навіть початківцю майстру.
Інструкція
1
Зачистіть глянцевий блиск нігтьової пластини за допомогою пилочки з крупним напиленням. Для зачистки не можна використовувати металеву пилочку, ефекту не буде, а ніготь пошкодитися. Якщо нігті слабкі, тонкі і посічені, то шліфуйте пилочкою з середнім напиленням. Але варто бути гранично уважним, якщо ви зніміть шар більше ніж треба, то після приклеювання типси і нанесення акрилу або гелю буде відчуватися тяжкість в нігтях і больові відчуття.
2
Обробіть нігті знежирюючим складом. Якщо цього не зробити, то частини пилу, які утворилися при шліфовці, перешкоджатимуть проникненню клею до нігтя. Для цієї мети використовуйте звичайний ацетон (небажано) або спеціальний засіб для знежирення при нарощуванні, яке можна купити в спеціальному магазині.
3
Підберіть тіпси за розміром. Нанесіть клей на контактну зону тіпси і прикладіть до нігтя. Трохи потримайте, щоб клей схопився. Приклейте спочатку все тіпси, потім надайте їм форму. Приберіть зайву довжину і ширину наращенной частини.
4
Нанесіть поверхневий матеріал (акрил, гель) і накрасьте нігті. Якщо лак ліг нерівно, то зніміть його засобом без ацетону і нанесіть знову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YvIq_e1-M9I