Як відкрити перукарню.

Багато підприємців, початківці свій бізнес з перукарнею, володіють обмеженими фінансовими ресурсами. Таким бізнесменам буде корисна інформація про те, як відкрити перукарню самостійно.

Спочатку необхідно визначитися, який тип перукарні ви будите відкривати. Перукарські салони умовно можна розділити на три види. У класичній перукарні, як правило, послуги надаються клієнтам, які живуть або працюють поруч. У мінімальний комплекс послуг входить стрижка та фарбування волосся. Салон краси, крім послуг простий перукарні, надає:

  1. Манікюр та педикюр.
  2. Послуги косметолога.
  3. Солярій.
  4. Продаж супутніх товарів.

Переваги таких салонів в тому, що в них виявляються високоякісні послуги та персональний підхід до кожного клієнти. Студія салон - перукарня класу люкс, яка надає індивідуальні послуги. Як правило, такі салони відкривають від імені відомого стиліста, що став призером міжнародних конкурсів. Визначившись з видом, необхідно вибрати приміщення для того, щоб відкрити перукарню. Приміщення має бути максимально зручним для вашої цільової аудиторії. Адже прибуток безпосередньо залежить від кількості відвідувачів. Якщо ви надаєте недорогі перукарські послуги, не варто економити на місці розташування приміщення. Оренда дорогого і більш помітного залу окупиться невеликими затратами на рекламну кампанію і величезним потоком кліентов.Откривая перукарню, слід особливу увагу приділити питанню підбору персоналу. Залежно від того, які відвідувачі будуть користуватися вашими послугами, можна брати на роботу і молодих майстрів, і досвідчених стілістов.Кроме заробітної плати перукарі одержують певний відсоток із щоденною прибутку. Як правило, він становить 30 відсотків для простих майстрів і від 50 відсотків для стілістов.Для нормальної діяльності вашої перукарні вам знадобиться професійне обладнання. Майстер в своїй роботі використовує свої інструменти, які він купує за свої кошти. Як правило, такий набір включає в себе пару ножиць, щіток, гребінців, фен і машинку для стрижки волос.Неплохо буде продумати і рекламну кампанію, яка може бути досить різноманітною. Вона допоможе вам краще впоратися із залученням відвідувачів.