Як ремонтувати комп'ютер.

Щоденне використання комп'ютера увазі поступове виснаження ресурсів самого комп'ютера . Так званий «процес старіння» ви можете відчути при появі зависань операційної системи або інших неполадок. Більшою мірою причина таких зависань криється в поступовому виході з ладу деяких деталей, складових системного блоку.
Вам знадобиться
  • Електричний паяльник, припой, каніфоль, новий конденсатор.
Інструкція
1
Для того, щоб дізнатися точну причину зависання вашого комп'ютера , необхідно звернутися в сервісний центр. В цьому центрі вам вкажуть на причину постійних зависань комп'ютера . Але виправлення цих несправностей, а також консультація в цьому центрі, як правило, коштує грошей. Іноді сума грошей, необхідних центром ремонту, може становити немаленьку суму. Тому, спробуйте розібратися з цією проблемою самостійно. Якщо причину ви не можете знайти, зверніться в сервісний центр.
2
Проблема вспухшіх конденсаторів переслідує більшість комп'ютерів. Відомий факт - будь-яка деталь через деякий час зношується і приходить в непридатність. Конденсатор - деталь, яка виконує функцію накопичення електроенергії з подальшим згладжуванням. Існує декілька видів конденсаторів. Один з них, ви, напевно, могли бачити ще в школі на уроках фізики. Прямокутний предмет з двома контактами, який заряджався від мережі. При замиканні проводів на будь-якому металевому предметі, він дає потужний клацання. Такими «іграшками» іноді бавилися навіть учні в школах.
3
Ті конденсатори, які знаходяться на материнській платі, мають менш значні розміри. Вони являють собою барила, які розташовуються вертикально на материнській платі. Для того щоб дізнатися справність конкретного конденсатора, необхідно придивитися до нього. Верхня частина циліндра є шапкою конденсатора. Якщо ця шапка роздута, а не плоска, то цей конденсатор варто замінити найближчим часом.
4
Скористайтеся паяльником для витягання зіпсованого конденсатора. Не забудьте, що всі операції з внутрішніми пристроями системного блоку необхідно виконувати тільки після знеструмлення всього комп'ютера . Умочіть нагріте жало паяльника в каніфоль і притулите його до контактів зіпсованого конденсатора. Після того, як ви його витягнете (їх може бути декілька), вирушайте в найближчий магазин радіотехнічних товарів. Покажіть продавцеві все неробочі конденсатори і купите нові.
5
Після покупки ви можете приступити до монтажу нових конденсаторів. Скористайтеся нагрітим паяльником: умочіть його жало в каніфоль і проведіть жало по ніжкам нових конденсаторів. Візьміть конденсатор в ліву руку, а паяльник в праву. У кожного конденсатора є позначення ніжок. Поставте конденсатор на плату таким чином, щоб «плюси» конденсатора і материнської плати виявилися поруч, в одному положенні.
6
Візьміть паяльником кілька крапельок припою і зробіть спайку сполуки. Після спайки всіх конденсаторів, підключіть комп'ютер до мережі і перевірте його працездатність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wb_EIMXVuGw