Як видалити не видаляються папку.

Як часто вам зустрічаються папки на вашому жорсткому диску, які ви не можете видалити? Проблема, дійсно, неприємна. Іноді така папка не містить жодного елемента. Найчастіше, це викликано збоєм системи або невеликого зависання комп'ютера. Також можливою причиною може бути невдале видалення файлу в цій папці або знаходження в цій папці прихованого або системного файлу.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення XP Tweaker.
Інструкція
1
Давайте розглянемо, найочевиднішу причину неможливості виконання видалення папки: в папці є файли. Це можуть бути приховані або системні файли, файли, які були видалені, але відображуються системою. Для того щоб видалити прихований або системний файл, що багатьом користувачам персональних комп'ютерів не рекомендується робити, необхідно включити відображення цих файлів системою. Відкрийте будь-яку папку жорсткого диска - натисніть меню «Сервис» - «Властивості папки» - у вікні, перейдіть до вкладки «Вид». Зніміть позначку з пункту «Приховувати захищені системні файли (рекомендовано)». Встановіть прапорець навпроти пункту «Приховані файли і папки» - «Показувати приховані файли і папки». Тепер ви можете видалити приховані або системні файли. Спробуйте видалити необхідну вам папку .
2
Якщо проблема полягає в файлах, які були видалені, але відображуються системою, то рішенням може бути перезавантаження операційної системи. Якщо і в цьому випадку файли залишаються неудаленнимі, то можна скористатися програмою XP Tweaker. Ця програма служить для тонкої настройки роботи операційної системи Windows. Запустіть програму - у вікні, виберіть вкладку «Рішення проблем» - в блоці avi-файли активуйте опцію «Коректне видалення avi-файлів» - натисніть "ОК". Ця опція дозволяє видаляти не тільки неправильні avi-файли, але і файли інших форматів. Після перезавантаження спробуйте ще раз видалити видаляються файли, а потім і папку .
3
Крім описаних вище причин проблематичного видалення папки, існує ще одна причина - довга назва обраної вами папки. Рішенням цієї проблеми може бути перейменування папки. Як правило, після перейменування ця папка легко видаляється.