Як зробити програму установки.

Для того щоб створити програму установки конкретного програмного забезпечення, можна скористатися однією з великої кількості програм, які дозволяють створювати настановні пакети. Але якщо ваш комп'ютер або комп'ютер, де планується запускати цю програму , не володіє високими показниками продуктивності, то кращим рішенням буде створення portable-версії даної програми.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Thinstall Virtualization Suite.
Інструкція
1
Для того щоб створити portable-версію будь-якої програми, необхідно скористатися програмою Thinstall Virtualization Suite. Ця програма дозволяє побачити зміни в реєстрі до установки потрібної програми і після її установки. Сама програма не вимагає установки, вам буде достатньо тільки розпакувати програму в будь-який каталог вашого жорсткого диска. Після розпакування програми, запустіть файл Setup capture.exe. Цей файл справить знімок вашої системи до того моменту, як ви встановите потрібну вам програму . Для цього необхідно натиснути кнопку Start. Виберіть всі опції за замовчуванням, т.к. це ваша перша робота в цій програмі.
2
Натисніть кнопку Pre-install Scan - це дозволить просканувати весь системний диск, щоб виявити зміни в ході установки необхідної вам програми. Після завершення процесу сканування системного диска, з'явиться нове вікно. Чи не закривайте його, просто згорніть програму .
3
Запустіть процес установки потрібної вам програми. Після завершення цієї операції, перейдіть до прихованого вікна. Натисніть кнопку Post-install scan - це дозволить виявити всі зміни, здійснені програмою при установці.
4
Виберіть файл з розширенням exe, який запускає встановлену програму - натисніть кнопку Continue. Всі зміни, зроблені вашою програмою, зберігаються за замовчуванням в папці програми Thinstall.
5
Перейдіть в папку з програмою. У цій папці буде декілька директорій, вам необхідна папка з назвою Captures, в якій буде перебувати ваша програма в portable-варіанті. В файлах цієї версії програми необхідно видалити непотрібні нам значення, а також всі зайві пробіли.
6
Після всіх змін рекомендується зберегти ще раз файл проекту, т.к. його дані змінилися. Тепер ви можете використовувати portable-версію програми.