Як поміняти мелодію будильника.

Від мелодії, під яку ви прокидаєтеся, багато в чому залежить настрій усього дня. Вона повинна бути досить бадьорою і гучною, щоб розбудити, але не надто різкою. До того ж час від часу доводиться міняти мелодію будильника, щоб організм, звикнувши до старої, не перестав на неї реагувати. Налаштувати звук будильника в мобільному телефоні можна через органайзер.
Інструкція
1
Відкрийте меню телефону. Далі - папка «Органайзер», пункт «Будильник». Налаштуйте час і дні дзвінка.
2
Натисніть кнопку "Опції". Перегортайте список мелодій, поки не знайдете ту, яка вам підходить. Потім натисніть ліву клавішу («Так»), вийдіть з опцій. Збережіть всі налаштування, вийдіть з меню.
Зверніть увагу
Для більш легкого доступу ви можете налаштувати виклик команди «Будильник» після натискання однієї з клавіш-стрілок телефону (вниз, вправо, вліво). В такому випадку входити в папку «Органайзер через меню буде необязательно.Некоторие команди і папки розрізняються у різних моделей телефонів
Будильник - незамінна річ для працюючих людей. З появою телефонів Iphone прокидатися можна не тільки вчасно, а й з комфортом, під індивідуально підібрану мелодію. Треба тільки правильно вибрати настройки.
Вам знадобиться
  • - Iphone
Інструкція
1
Активуйте додаток «Годинник». Для цього на робочому столі (зазвичай, на найпершому) натисніть на іконку, на якій зображені годинник. На нижній панелі у вікні, ви побачите декілька можливих команд. Виберіть «Будильник».
2
Натисніть на іконку із знаком + для додавання нового будильника. Дана іконка знаходиться в правому верхньому куті екрану.
3
У новому вікні виберіть необхідні для вашого будильника настройки. Наприклад, ви можете поставити повтор будильника в зазначений час в будь-який потрібний день тижня. Тоді ваш Iphone буде будити вас в 7.00 по понеділках, середах і п'ятницях. Щоб повернутися в меню налаштувань, натисніть «Назад» у верхньому лівому кутку.
4
Встановіть звук, під який хочете прокидатися. Виробник пропонує на вибір більше 20 цікавих варіантів. Якщо жоден з них вам не сподобається, то через програму iTunes створіть і встановіть свою мелодію будильника.
5
Активуйте функцію «Повторення сигналу». Це дасть можливість перепрограмувати будильник після його первісного спрацьовування на 10 хвилин вперед. Особливо ця функція буде корисна тим, хто не може моментально піднятися вранці «по дзвінку». Через десять хвилин Iphone люб'язно нагадає, що пора вставати.
6
Функція «Етикетка» дає можливість назвати будильник за вашим вибором. Це зручно, наприклад, якщо ви ставите будильник як нагадування для виконання важливих справ. Або нехай Iphone просто бажає вам: «Доброго ранку».
7
Встановіть час. Для вибору необхідного години прокрутите ліве колесо, для вибору хвилин - праве. Натисніть іконку «Зберегти (правий верхній кут).
8
Щоб видалити один з будильників, натисніть «Змінити» в лівому верхньому кутку. Біля кожного встановленого часу з'явиться червоний значок. Натисніть на нього, потім - підтвердіть вибір виплисти кнопкою «Видалити». Для виходу з меню видалення використовуйте іконку «Готово».
Зверніть увагу
Перевірте перед сном, чи включений звук на Iphone. При відключеному звуці будильник ви не почуєте.