Як почистити газову колонку.

Газові колонки час від часу необхідно прочищати. Краще це робити кожні півроку, але не рідше одного разу на рік. Якщо у вас укладений договір про поставку газу, то, отже, вам повинні робити технічне обслуговування приладів подають газ. При бажанні зайнятися прочищенням газової колонки самостійно необхідно дотримуватися ряду послідовних дій.
Інструкція
1
Для того щоб прочистити колонку газового нагрівача перекрийте газ краном, який знаходиться під колонкою. Ослабьте болти, які тримають кожух. Отвинтите все кріпильні болти. Очистіть усі чотиригранної голкою. Можна прочищати всі отвори спеціальною щіткою. Потім прочистите секції пальника. Можна їх зняти і промити в знежирюємо розчині. Додатково прочистите вимиті і просушені пальники чотиригранної голкою. При засміченні пальники гнота її потрібно прочистити голкою або дротяною щіткою і додатково продути. Все зберіть в зворотній послідовності. Перед включенням газу колонку заповніть водою.
2
Для прочищення пальників в газовій плиті підійде щітка. Головне щоб вона була жорстка. Трубу, яка підводить газ, прочистите дротом і промийте водою з знежирюючим засобом. Всю поверхню пальника очищати потрібно дрібним наждачним папером.
3
прочищеній газові колонки та пальники працюватимуть з більшою продуктивністю. Полум'я газу буде рівномірним і без жовтих відблисків. Як тільки ви бачите, що продуктивність пальника падає або полум'я починає горіти іншим кольором або коптити, необхідно все знову розібрати і провести прочистку. Чи не прочищеній газовими колонками і пальниками користуватися небезпечно.