Як зробити закладки з паперу. закладки з листівок.

Улюблені книги прослужать вам довше, якщо ви будете використовувати в них спеціальні зручні закладки , що не травмують сторінки і палітурка. Найчастіше книги закладають ручками й олівцями, кладуть їх корінцем вгору, і це призводить до того, що книга завчасно псується і приходить в негідний вид. Закладки можна купити в канцелярському магазині, але набагато цікавіше виготовити їх вручну з кольорової паперу і клею. Такі закладки у вигляді куточка, надягнутого на сторінку, відразу буде видно в закритій книзі, завдяки своєму яскравому кольору, і при цьому вони не будуть шкодити сторінкам.
Інструкція
1
Візьміть яскраву і щільну кольоровий папір формату А4, клей ПВА та ножиці. Від листа кольорового паперу відріжте смугу вздовж довгої сторони аркуша, шириною близько п'яти сантиметрів. Складіть смугу навпіл, щоб намітити центральну лінію.
2
Праву сторону паперової смужки загніть на себе вниз, а потім загніть так же ліву сторону. У вас має вийти куточок з квадратною основою і центральною лінією з'єднання смужок. Нижній прямий кут скруглите ножицями, надавши йому овальну форму, а передні краю склейте клеєм або скотчем.
3
Закладка практично готова. Залишилося тільки прикрасити її - придумайте написи, малюнки та аплікації для закладок, які ви будете використовувати в різних книгах. Також на закладці можна написати ім'я читача, щоб будь-яка людина, який бере почитати книгу, зрозумів, хто її читає на даний момент.
4
Також як аплікації можна використовувати будь-яку тематичну картинку - в кулінарній книзі органічно виглядатиме закладка, прикрашена аплікацією з фруктів і овочів, а в книзі про астрономію - закладка з планетами і зірками.
5
Підключіть фантазію і придумайте оригінальні та гарні прикраси для закладок в більшість книг домашньої бібліотеки - складати такі закладки дуже легко, і ви зможете скласти відразу цілий набір закладок, який буде використовуватися всією сім'єю.
Зверніть увагу
Дитяча саморобка з кольорового паперу "Закладка для книги". Однією з найлегших поробок, які діти можуть виготовити самостійно, своїми руками, є закладки для книг. Кожна дитина при виготовленні падлюка може проявити свою фантазію, підібрати улюблений колір для майбутньої закладки, придумати свій неповторний візерунок, і тоді закладка для книги буде просто красивою і унікальною.
Корисна порада
Падалка з паперу Цікавий варіант закладок для книг. Таку закладку дитина цілком може зробити своїм руками без сторонньої допомоги. Пару згинів, невелика аплікація і подарунок для мами, тата чи сестрички - готовий. Закладки. Матеріали: Кольоровий папір. Клей, ножиці. Кольоровий папір краще купувати відразу у великих наборах у відділі канцелярські товари. Причому, ми використовуємо не дитячу папір для творчості, а якісну щільний папір для принтерів.