Як розіграти шефа.

Першоквітневі жарти та розіграші викликають у людей неоднозначні реакції - хтось любить дружні жарти, а хтось може всерйоз образитися, особливо, якщо розіграш був невдалим і ставить людину в незручне становище. Якщо розіграти друга, родича або колегу по роботі не складає труднощів, то розіграш начальника або директора - це серйозна справа, до якого потрібно підійти грунтовно, щоб наслідки розіграшу не стали для вас негативними. Звичайно, тип розіграшу залежить від того, наскільки гарне почуття гумору у вашого начальника, скільки йому років, і наскільки легко він спілкується з підлеглими.
Інструкція
1
Хороший варіант розіграшу для начальника можна придумати, зібравши відразу кілька людей з робочого колективу. Колективна жарт може порадувати начальника більше, і при цьому вона може вийти ширший і оригінальніше, ніж жарт однієї людини.
2
Підготуйтеся до розіграшу докладно: вирішите, який саме буде ваша жарт, по можливості напишіть заздалегідь сценарій і розподіліть ролі. Придбайте необхідний реквізит в пункті оренди або продажу карнавальних костюмів, приколів, розіграшів і веселих сувенірів.
3
Домовтеся прийти на роботу незадовго до появи начальника, і зустріньте його несподіваним поданням, переодягнувшись в вибрані костюми.
4
Також, якщо ви знаєте, що начальник володіє хорошим почуттям гумору, ви можете перевести годинник в його кабінеті, насипати йому на стіл конфетті, подати відразу від всього офісу заяви про звільнення і навіть замовити танцівницю стриптизу на робоче місце.
5
Ви можете використовувати для розіграшу необразливі, але несподівані предмети, які продаються в магазинах розіграшів і приколів - реалістичних павуків і мух, жувальні гумки, з яких вискакують іграшкові таргани, світні чорнило, і багато іншого. Ваш шеф запам'ятає незвичайний розіграш, що доставив йому 1 квітня масу позитивних емоцій, надовго.