Як залучити покупців у магазин одягу. оформлення вітрин магазинів жіночого одягу.

Магазинів одягу на будь-який смак і гаманець стає все більше. Як же залучити покупців саме в ваш? Розглянемо кілька способів - від масової реклами до роботи з інтернетом.
Інструкція
1
Перш за все, варто визначитися з цільовою аудиторією вашого магазину і подумати, кого ще в перспективі можна буде до неї віднести. Відповідно, вся ваша робота повинна бути спрямована саме на ці групи людей і їх інтереси. Вся кампанія по залученню покупців повинна впливати на них.
2
Основними засобами залучення виступають: 1. назва, логотип, оформлення вітрини; 2. пропозиція товарів або послуг, яких немає у конкурентів; 3. масова реклама; 4. акції - знижки, запрошення "купувати з 9 до 13 із знижкою в 30%" і.т.д.; 5. робота з соціальними мережами та інтернетом.
3
Назва та логотип, а також оформлення вашого магазину має бути помітним і добре запам'ятовуватися вашої цільової аудиторією. Для цього вони повинні викликати у її представників позитивні емоції і асоціюватися з вашим товаром.
4
Варто обійти магазини ваших конкурентів і зрозуміти, що могли б хотіти їх (і ваші) покупці. Може бути, потрібно розширити асортимент? Організувати доставку товарів додому та налагодити торгівлю через інтернет?
5
Масова реклама, якою ви зможете скористатися для залучення клієнтів, залежить від ваших фінансових можливостей - це можуть бути і ролики по телебаченню, і "зазивали", що запрошують дам приміряти що-небудь з нової колекції. Якщо коштів на рекламу зовсім мало, варто обмежитися хоча б простим інформуванням про те, що магазин знаходиться за такою-то адресою і продає жіночий (дитячу, чоловічу) одяг.
6
Магазин одягу навряд чи втратить багато, якщо буде оформляти покупцям дисконтні карти і пропонувати знижки на одяг з торішніх колекцій. Це тільки найпримітивніші і поширені способи залучення покупців . Можна проявити креативність і запропонувати покупцям щось ще, що може їм сподобатися (знижки на перегляд кіно в новому кінотеатрі і т.д.).
7
Інтернет зараз - це "сарафанне радіо". В блогах (наприклад, в livejournal) існують співтовариства, присвячені покупкам (devki_v_shope). Кампанію по залученню покупців можна вести в них - бажано, не дуже нав'язливу. Допомагають також тематичні форуми, групи в соціальних мережах. Це ефективний і недорогий спосіб залучення клієнтів, оскільки соціальними мережами користуються майже всі, а організувати групу або почати спілкування на форумі досить незатратно (для цього зазвичай залучаються фрілансери, чиї послуги недорогі).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tasRpRVfWNU