Як зробити з тканини метелика. Метелики з тканини своїми руками.

Метелики своєю легкістю та красою давно привертають увагу творчих людей - метеликами прикрашають одяг, зачіски, аксесуари, інтер'єри, і багато іншого. Маючи трохи фантазії, підходящі матеріали, фарби, тканини і дріт для каркаса, ви легко зможете зробити власну красиву метелика з тканини . Заготовте білий капрон, тонку дріт, суперклей, акрилові фарби, блискітки або бісер, зажим, пензлики, ножиці, фломастери та інші декоративні матеріали для оформлення крил метелика.
Інструкція
1
Візьміть дріт і відріжте окремі шматочки довжиною в 20 см. Скрутіть по два шматочки дроту в щільну спіраль, а потім з'єднайте кінці кожної спіралі і закріпіть так, щоб один кінчик був довший іншого, сформувавши округлий каркас.
2
Після цього відріжте ножицями два шматки білого еластичного капрону достатнього розміру і обтягніть ними обидва каркаса, натягуючи капрон. Зберіть в пучок тканина, що залишилася за межами каркаса після обтягування, і довгим кінцем дротяної спіралі закрутіть його.
3
Обріжте зайвий капрон. Те ж саме виконайте з другим каркасом. Після того, як обидва каркаса будуть обтягнуті капроном, надайте дроті форму крил, акуратно згинаючи їх. Зшийте крильця разом нитками, або скріпіть їх тонким дротом. Кінчики ниток обріжте.
4
Для тулуба метелики вам підійде металева шпилька-зажим подовженої форми. Зафіксуйте в місці з'єднання двох крил, попередньо змастивши серединку суперклеєм.
5
Тепер візьміть заготовлений заздалегідь тюбик з рідкими блискітками і нанесіть акуратно блискітки по контуру крил, щоб приховати каркас із дроту. Решті декор метелики залежить від вашої фантазії - використовуйте бісер, намистини, фарби і пензлі, щоб надати метелику потрібну забарвлення і зобразити на крилах візерунки.
6
Для однорідності фону змішайте воду з невеликою кількістю фарби і заколеруйте крила вологою пензлем. Тулуб метелика - затиск - розфарбуйте також акриловими фарбами і намітьте оченята.