Як зробити піраміду з картону. Як побудувати єгипетську піраміду.

Фігури і будови у вигляді пірамід є в будь-якій культурі, і з давніх часів люди здогадувалися про те, що пірамідальні форми володіють особливою силою і впливають на життя і здоров'я людей. Сьогодні за допомогою фігурок у вигляді пірамід можна в домашніх умовах експериментувати з енергетичним полем їжі, води, і навіть пробувати лікувати захворювання, використовуючи власну маленьку піраміду . З доступних матеріалів можна виготовити просту картонну піраміду в пропорціях «золотого перетину».
Інструкція
1
Первинна величина в піраміді, побудованої по золотому перерізу, становить 7, 23 см. Також вам потрібно знати коефіцієнт золотого перерізу, який вивчається в школах на уроках геометрії - він дорівнює 1,618.
2
Помножте на 1,618 на 72,3 - ви отримаєте результат, який потрібно округлити до цілого числа в міліметрах. Це число стане довжиною підстави піраміди (117 мм). Висота піраміди складатиме 72 мм.
3
Прорахуйте розмір трикутних граней піраміди, використовуючи відому всім теорему Піфагора. За підсумками розрахунків ви отримаєте всі розміри для виготовлення моделі піраміди - основу піраміди буде мати довжину 117 мм, її висота - 93 мм. Якщо ви не хочете мати порожню піраміду , а хочете зробити для неї дно, помножте 117 на 117, щоб отримати квадрат підстави.
4
Згідно з отриманими розрахунками, накресліть на картоні, фанері, пластиці або іншому матеріалі, вибраному для склейки піраміди, всі деталі. Виріжте деталі піраміди з картону гострими ножицями - у вас вийде чотири однакових трикутника.
5
Все трикутні деталі розкладіть на рівній поверхні і з'єднайте їх грані. Краю суміжних трикутників тимчасово з'єднайте малярським скотчем. Приєднуючи останній трикутник, зберіть деталі, піднявши модель у вертикальній площині.
6
Акуратно склеюють грані, домагаючись максимальної чіткості. Кути трикутників повинні ідеально поєднатися на вершині, а також кути повинні поєднуватися на підставі. Правильно склеєна піраміда виходить акуратною і стійкою.
7
Шви піраміди зсередини покрийте клеєм. Цього достатньо, якщо ви вирішили зробити порожнисту піраміду . Якщо ж у піраміди планується дно, його потрібно приклеїти окремо, в кінці всієї роботи.
8
Зніміть допоміжний скотч зі швів піраміди, а потім налаштуйте її на власну енергію, щоб піраміда працювала в вашу користь.