Як підключити підсвічування у вимикачі. Як поміняти трьохклавішний вимикач з розеткою.

Існує два види вимикачів працюючих з підсвічуванням. Вимикачі, з підсвічуванням, які йдуть від виробника. Їх підключають як вимикачі при простому висвітленні, і підсвічування функціонує без нульового проводу. І вимикачі, підсвітка яких працює при певній схемі підключення з приєднанням нульового проводу. Будь-які електричні роботи повинні проводитися професійним електриком. Чи не правильна схема підключення вимикача загрожує коротким замиканням в мережі електропроводки і може загрожувати вашому житті і здоров'ю, а також привести до пожежі в приміщенні.
Інструкція
1
При всіх роботах з електрикою необхідно відключити подачу електричної енергії на електричному щитку. Тільки після цього виробляти електричні роботи.
2
При підключенні вимикача з підсвічуванням від виробника, яка працює просто від того що вимикач приєднаний до живить джерелу, потрібно просто правильно під'єднати вимикач до електроживлення. На ваш вимикач має йти три дроти. Вимкнувши щиток електроживлення, розведіть всі дроти в сторони, щоб при включенні не було замикання. Візьміть індикаторний прилад, включите щиток електроживлення і по черзі, підносячи до кожного проводу, перевірте фазні дроти і нульовий. Якщо загоряється - фаза, не горить - нуль. Потім знову вимкнувши щиток електроприладів, підключіть дроти відповідно до схеми підключення. При роботі підсвічування передбаченої від виробника вона функціонує без нульового проводу. Описувати який дріт, до якого під'єднати не має сенсу, тому що все залежить від контуру у вашій квартирі.
3
Другий тип вимикача з підсвічуванням необхідно провести за участю нульового проводу. Перевірте індикаторним приладом, які дроти відносяться до фазним проводам, а який провід відноситься до нульового проводу. Вимкніть щиток на сходовому майданчику. Підключіть індикатор світла до нульового проводу, а до контактних проводів, тобто до фазним проводам - дроти зворотного струму. Світловий індикатор працюватиме при вимкненому вимикачі. Всю схему підключення повинен перевірити професіонал з електрики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MyU4q_NYgL0