Як зробити посох.

Магічні мистецтва і історія з давніх часів хвилювали і цікавили людей, і в наші дні є чимало майстрів, які володіють рідкісними знаннями в області старовинних традицій і технологій. Особливо багато уваги сьогодні приділяється північним язичницьким традиціям, і в цій статті ми розповімо вам, як виготовити власними руками зручний рунний посох , що може послужити як для дослідження рунного листи, так і для участі в різних турнірах і фестивалях з історичної реконструкції.
Інструкція
1
Найпростіше виготовити посох з дерева. Дерево легко в обробці і доступно, і при бажанні ви зможете додати будь-якому дереву потрібну фактуру і відтінок за допомогою обробки морилкою і кольоровими пропитками. Для створення посох а придбайте довгий брус з сосни.
2
Такий брус зазвичай має квадратний перетин, але так як посох має циліндричну форму, вам буде потрібно добре обстругати куплений брус. Для початку відміряйте на брусі потрібну довжину посох а і відпиляйте ножівкою зайве.
3
Використовуючи добре заточений рубанок, починайте акуратно Состругівать дерево на кутах бруса, поступово додаючи йому округлу форму. Продовжуйте обстругуються і допрацьовувати дерево, поки воно не перетвориться в максимально рівний і акуратний по всій довжині циліндр.
4
Після того, як оцилиндровка буде закінчена, візьміть ніж або різці по дереву і доповніть посох задуманої різьбленням. Виріжте на ньому який-небудь заздалегідь придуманий візерунок, листя, квіти чи якісь інші предмети, попередньо ретельно ошкурив поверхню дерева наждачним папером.
5
Зробити посох ефектніше можна, надівши на його вершину наконечник, виготовлений з дюралю. Також металевий наконечник буде потрібно для нижнього кінця посох а, щоб він не зношується про тверді поверхні.
6
Після закінчення різьби відшліфуйте посох остаточно і відполіруйте його. Пил від шліфування зітріть м'якою ганчіркою або кистю. Покрийте посох морилкою підходящого відтінку, а потім залакіруйте його і залиште сушитися на пару днів.
Чарівний посох Діда Мороза - це неодмінний атрибут образу одного з найулюбленіших дитячих персонажів. Крім того, що щедрий на подарунки сивочолий старець спирається на свій довгий посох при ходьбі, за допомогою цього незвичайного предмета Дід Мороз також здійснює дивовижні чудеса, закликає на допомогу своїх вірних помічників і запалює різнокольоровими мерехтливими вогнями новорічну красуню-ялину. Виглядає цей чудовий посох в повній відповідності своєму чарівному призначенню і повелівати зимової стихією власнику.
Вам знадобиться
  • - довга товста палиця;
  • - вата, поролон;
  • - срібляста фарба/фольга;
  • - дрібна пінопласту крихта;
  • - клей;
  • - двосторонній скотч;
  • - ялинкова мішура/декоративні стрічки/пакувальний папір/стрази;
  • - готовий наконечник для ялинки/картон або пінопласт для наконечника посоха.
Інструкція
1
Підберіть підходящу основу для посоха Діда Мороза. Це може бути рукоятка від швабри або дерев'яний держак від старої лопати. Бажано знайти довгу пряму палицю з досить великим діаметром (ок. 4-5 см), але якщо такий не знайшлося, то можна збільшити її обсяг, обклеївши шаром вати, непотрібного ганчір'я або стрічками поролону. Висоту посоха так само можна «наростити» до потрібного розміру верхнім елементом.
2
Спочатку необхідно надати ціпку морозний, «зледенілий» вид. Для цього пофарбуйте його в сріблястий колір аерозольними фарбами. Якщо ви використовуєте палицю з гладкою поверхнею, то обклейте її сріблястою фольгою. Фольгу можна попередньо зім'яти, щоб фактура вийшла більш шорсткою, кристалічної.
3
Для додання ефекту «запорошені» снігом обсипте посох дрібними кульками пінопласту. За допомогою пензлика нанесіть на посох клей в деяких місцях в довільному порядку. Потім насипте пенопластовую крихту на намазані клеєм місця і дайте клею висохнути.
4
Прикрасьте посох блискучою ялинкової мішурою або красивими контрастними стрічками. Обверніте обробку навколо посоха гвинтоподібно і прикріпіть кінці стрічок або мішури двостороннім скотчем, а для кращої фіксації закріпіть прикраса в декількох місцях по всій довжині посоха.
5
Тепер необхідно зробити красивий наконечник посоха. Його форма може бути різною: зірка, сніжинка, піка, бурулька і т.п. Ви можете взяти готові ялинкові верхівки з небитких матеріалів або вирізати наконечник бажаної форми з картону або шматка пінопласту. Красиво і натуралістично виглядають об'ємні наконечники.
6
Поверхні вирізаного наконечника надайте «заледеніла» і «засніженість» способами, описаними в попередніх пунктах. Хоча, можна прикрасити його і по-іншому. Наприклад, обсипати його повністю білій пенопластовой крихтою, зробити сріблястим або золотистим, обклеїти красивою яскравою пакувальної папером.
7
Прикріпіть наконечник до ціпку скотчем. Місце кріплення замаскуйте, наприклад, волохатою багатошарової бахромою з ялинкового «дощику» або обгорніть пишною красивою мішурою. Можна зав'язати красивий бант з довгими кінцями, що розвіваються при русі посоха. Таких решт може бути багато.
Корисна порада
Висота посоха приблизно дорівнює зростанню Діда Мороза.