Як розважити на ювілей. Розваги на ювілей.

Ювілей - особливий день в житті кожної людини. Якщо про день народження ще можна забути, не справляти, або посидіти скромно з сім'єю, то традиції ювілею вимагають свята з розмахом. Як правило, на круглу дату ювіляр не шкодує коштів: кличе друзів і рідню, готує багатий стіл, або замовляє ресторан. Однак смачна їжа і рясна випивка - ще не весь секрет гарного свята. Гостей треба розважати, підтримувати застольну атмосферу. Можна довірити цю турботу професіоналам, а можна спробувати стати тамадою самому.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся розважати гостей самостійно, заздалегідь напишіть програму вечора. Призначте ведучого, когось із числа рідні чи друзів, діджея (того, хто буде включати музику і робити її тихіше). Розплануйте конкурси, ігри та тости так, щоб гості встигали і поїсти, і повеселитися. Враховуйте середній вік запрошених і їх можливості.
2
Головний на святі - ювіляр, тому, навіть розважаючи гостей, не можна забувати про винуватця торжества. Для початку запропонуйте гостям по черзі назвати кращі якості іменинника, причому кожне з них має починатися на одну і ту ж букву. Наприклад, якщо ювіляра звати Михайло, нехай гості згадують всі позитивні якості на М: мужній, м'язистий, мачо, світової, моложавий ... Якщо застілля велике і гостей багато, на свято візьміть напрокат мікрофн без проводу, щоб сусіди по столу передавали його друг одному під час ігор.
3
Завжди на ура йдуть на ювілеях конкурси з маленькими подаруночками. Заздалегідь купіть веселі призи: це можуть бути прищіпки, рулон туалетного паперу, гребінець, кришки для закрутки банок та інші корисні в господарстві речі. Давайте ці призи за кращий анекдот, розказаний гостями, найкрасивіший тост або особливо задушевне виконання застільної пісні. А суддею нехай буде сам ювіляр: йому вирішувати, хто відзначився в конкурсі найбільше.
4
Якщо дозволяє місце в кімнаті або залі, періодично піднімайте гостей і ювіляра з-за столу і давайте їм розім'ятися. Найпростіший спосіб конкурсу-танцю - газетний. Візьміть кілька газет (по числу беруть участь пар). Під запальну музику парам потрібно танцювати, не сходячи з газети. Через кожні два куплета пісні зупиняйте музику і складайте газету двоє. Переможе та пара, яка протримається на крихітному шматку паперу найдовше (зазвичай під кінець конкурсу чоловіки підхоплюють дам на руки і танцюють так під оплески публіки).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pGR0iM_GdPQ
Корисна порада
Якщо на ювілеї зібралися і літні люди, і молодь, поєднуйте різні розваги. Приміром, нехай старики заспівають на честь ювіляра якусь старовинну задушевну пісню. А потім дозвольте молодим включити магнітофон і потанцювати під сучасну мелодію.