Як згорнути рол. Як загортати суші.

Роли , або суші - страви японської національної кухні. Готові роли виглядають, як короткі товсті циліндри, що складаються з зеленого листа сушених смажених водоростей (норі), рису і начинки (риби інших морепродуктів). Традиційно морепродукти в цій страві використовуються в сирому вигляді, але в Європі і Росії вони піддаються обробці: маринування, соління, рідше - варінні або смаженні. Приготування ролів не вимагає великої кулінарної майстерності і доступно навіть початківцям господаркам.
Вам знадобиться
  • Рис, відварений з 1 ст. л. оцту, 1 ч. л. цукру і 1 ч. л. солі;
  • Лист сушених смажених водоростей (норі):
  • Начинка за вибором (риба, вугор, креветки та ін.);
  • Оцет;
  • Циновка-серветка з бамбукових паличок.
Інструкція
1
Покладіть норі на рогожу блискучою стороною вниз, широкою стороною до себе. Зволожите поверхню листа оцтом.
2
Злийте залишки води з рису. Вологими пальцями розподіліть 6 ложок рису по половині аркуша, ближньої до себе.
3
Покладіть начинку приблизно посередині смуги рису.
4
За допомогою циновки підніміть ближній край водорості і почніть скручувати від себе. Намагайтеся скручувати якомога тугіше, але стежте, щоб рис і начинка не вивалювалися з країв.
5
Поверніть рогожу в початкове положення. У вас вийшла зелена ковбаска. Візьміть гострий ніж і розріжте її на шість рівних частин. Якщо ніж недостатньо гострий, то спочатку робіть проколи в норі, а потім розріжте до кінця. Можете для зручності спочатку розрізати ковбаску на дві частини, а кожну половинку різати на три частини.
6
Покладіть роли на блюдо. Налийте в соусницю соєвий соус, на блюдо викладіть маринований імбир і вассаби (можна замінити на гірчицю).