Як зробити кінь з паперу. Як з паперу зробити кінь.

За допомогою орігамі квадратний аркуш паперу можна перетворити в найнеймовірніші фігури - наприклад, в фігурку коня, дуже схожу на зменшену копію справжньої коні. Незважаючи на гадану складність, зробити з паперу кінь зовсім не важко - з таким завданням впорається навіть дитина, а якщо складанням з паперу разом з ним займеться дорослий, спільне творчість стане відмінним розвагою для дітей та батьків.
Інструкція
1
Для початку складіть з квадрата паперу базову форму «Птах», що нагадує довгий ромб. Зовнішні кути вогне всередину, згинаючи їх серединки по горизонтальній лінії від себе. Після цього опустіть передній верхній кут ромба вниз, пропрасувавши згин. Дві частини заднього кута залишаться нагорі.
2
Нижню частину ромба розріжте ножицями по вертикальній центральній лінії, не доходячи до горизонтального згину кілька міліметрів. Після цього верхній лівий кут потягніть вбік, а боку правого нижнього кута зігніть у напрямку до розрізу.
3
Правий кут вигніть назовні так, щоб його верхня частина утворила голову на довгій шиї. Гострий кут майбутньої голови вогне всередину, щоб надати морді більша схожість з мордою коня. Після цього вогне всередину гострий кут витягнутого вбік хвоста і перегніть бічну сторону фігури по складці «Блискавка».
4
Знову зігніть на хвості кут, а потім розплющите кути паперу на морді фігурки. Передню сторону фігурки складіть по намічених складкам- «блискавкам» спереду і ззаду, вивернувши вперед передні кінцівки, а зовнішню сторону шиї загніть назад, щоб зробити її тоншою.
5
Кути на передніх ногах майбутньої коні зігніть від себе, а потім сформуйте задні кінцівки - також загніть назад їх зовнішні сторони. Загніть стирчать кути всередину і вигніть назовні боку хвоста. Після цього вогне всередину кут спини, щоб зробити її прямою.
6
На задніх ногах коня зробіть по дві складки- «блискавки». Куточки-кишені на голові коня розплющите, щоб зробити вуха. Куточки на нижніх частинах ніг також сплющите, щоб отримати копита.