Як замінити труби.

Якщо ви вирішили замінити старі труби у всій квартирі, перш ніж це зробити, необхідно ґрунтовно підготуватися. В даний час можна поставити пластикові труби , які мають великий термін служби і представлені в широкому асортименті у всіх будівельних супермаркетах. Пластикові труби підрозділяються на полімерні труби і металлополімерниє. Термін експлуатації даних труб становить від 50 до 100 років і це за попередніми підрахунками, тобто служити вони можуть набагато довше. Маючи невеликий досвід, монтаж нового трубопроводу можна здійснювати самостійно.
Вам знадобиться
  • -труби
  • -зварювальні апарат для зварювання труб
  • -муфти
Інструкція
1
Для того, щоб замінити труби , потрібно зняти старий трубопровід. Для цього вимкніть центральну воду і зріжте старі труби за допомогою зварювання. Труби, які проходять в стіні також необхідно витягти. Видовбати зубилом замазку труб. Розгойдайте їх і витягніть. Для успішного витягування труб зі стін, зрізайте зварюванням старі труби не під саму стіну. Залиште шматок зручний для захоплення.
2
Якщо отвори в стіні не достатня для монтажу нових труб, то його необхідно розширити за допомогою свердління. Найкраще для даних цілей підходить діамантове свердління.
3
Водопровідні труби з'єднуйте за допомогою зварювання. Для цього купите апарат для зварювання пластикових труб і муфти для з'єднання пластика.
4
В стіні пропускайте цільні труби без з'єднань. Всі інші сполуки зваріть і з'єднайте муфтами. Зварювання необхідно проводити дуже якісно інакше будуть протечки. Якщо ви не зможете провести зварювання самостійно, то завжди можна запросити фахівців спеціалізуються на заміні і зварюванні труб. При виконанні роботи фахівцями можна бути точно впевненим, що протікання не трапиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rkCbONx1bys