Як поміняти шрифт на сайті. Як поміняти шрифт в шаблоні joomla.

Якщо ви створюєте свій сайт на платформі Ucoz або іншій платформі і вам знадобилося зміна основного шрифта на сайті, то можна скористатися методом зміни коду шаблону. Це самий простий і дієвий спосіб. Він здійснюється за допомогою редагування файлів конфігурації допомогою будь-якого текстового редактора.
Вам знадобиться
  • Шаблон сайту, текстовий редактор.
Інструкція
1
Для того щоб змінити назву шрифта , який ви будете використовувати в шаблоні вашого сайту, можна використати текстовий редактор. Приміром, відкрийте сторінку редагування шаблону і скопіюйте всю інформацію, яка стосуватиметься відображення шрифтів. Як це зробити? Натисніть клавіші Ctrl + F (пошук) - введіть font. Знайдені значення з тегом font необхідно скопіювати в текстовий редактор. Це робиться для того, щоб в будь-який момент повернути всі зміни, які ви внесете в шаблон сайту.
2
Наприклад, у вас є рядок такого змісту: «Перемога над фашистською Німеччиною датована дев'ятим травня» .У тега font мається наступних три параметра: - color - колір шрифта ; - face - тип шрифта ; - size - розмір шрифта .Для того щоб задати вашої рядку певний шрифт, необхідно доповнити її наступним чином: Перемога над фашистською Німеччиною датована дев'ятого травня
3
Варто відзначити, що шрифт, назва якого складається з декількох слів, повинен виділятися одинарними лапками. Тому, в даному прикладі значення Times New Roman виділено лапками. У випадках з назвами шрифтів, які містять всього одне слово, такі лапки не передбачаються синтаксисом шаблону на платформі Ucoz.
4
Після виділення конкретного тексту тегом font необхідно скопіювати змінений текст і вставити в редактор шаблону сайту. Збережіть зміни. Подивіться на відображення тексту в редагованої статті. Якщо в ній з'явився текст з тегами font спочатку і в кінці, то теги були поставлені неправильно. Швидше за все, в них містяться прогалини. Позбавтеся від зайвих прогалин і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Як поміняти шаблон. Створити сайт безкоштовно. Як вставити рекламу. Як змінити назву сайту ucoz? Змінити ім'я для сайту дуже просто і по-істині необхідно. Пам'ятаєте, як в улюбленому всіма мультфільмі про капітана Врунгеля: "Як ви яхту назвете - так вона і попливе"? Для цього виконаємо наступні дії
Корисна порада
Поміняти кольору посилань, що знаходяться на шапці, можна в таблиці стилів CSS. Сподіваюся, що інформація корисна. Будуть питання, питайте. Додано. Якщо ви поставите свою шапку, то швидше за все у вас на шапці буде назва сайту і вам треба буде прибрати початкове, яке закладено шаблоном. This entry was posted on понеділок, Жовтню 5th, 2009 at 9:43 пп and is filed under uCoz. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.