Як підібрати відеокарту.

Відеокарта є мікросхемою, основною метою якої є виведення інформації на монітор комп'ютера у вигляді зображення. Відеокарта необхідна для нормальної роботи програм, і для комп'ютерних ігор. Тому при покупці нового комп'ютера або при поліпшенні вже наявного одним з основних є питання, яку ж відеокарту слід вибрати?
Вам знадобиться
  • Перед тим, як приступити до вибору відеокарти уточніть модель своєї материнської плати для визначення їх сумісності.
Інструкція
1
Відеокарта в сучасному комп'ютері відповідає в першу чергу за продуктивність в тривимірних іграх. При цьому чим потужніший відеокарта, тим вона, відповідно, дорожче, і тим більші вимоги вона пред'являє до решти комплектующим ПК. Тому, якщо комп'ютер передбачається використовувати в якості офісного або як основи домашнього кінотеатру, покупка потужної і дорогої відеокарти може виявитися безглуздою.
2
Зверніть увагу на вартість відеокарт, яка коливається в дуже широких межах, при цьому більш дорогі карти мають, як правило, більш високу продуктивність, і чим дорожче буде відеокарта, тим пізніше доведеться її міняти.
3
Не варто забувати і про вимоги, які пред'являє відеокарта до решти комплектующим. В першу чергу це стосується блоку живлення, вимоги до якого виробник обов'язково вказує на коробці з відеокартою, або на офіційному сайті. В іншому, будь-яких жорстких вимог немає, проте установка потужної відеокарти спільно зі слабким процесором або в застарілу материнську плату може не дозволити їй повністю розкрити свій потенціал.
4
Визначтеся з вибором виробника. Виробників відеокарт на сьогоднішній день дуже багато, але виробників графічних чіпів всього два - це GeForce компанії nVidia і Radeon компанії ATI. При цьому дві відеокарти на одному чіпі, але мають різних виробників, можуть істотно відрізнятися в залежності від, наприклад, типу встановленої пам'яті.
5
Отже, відеокарта обрана, однак, перед покупкою варто вивчити інформацію про неї, відгуки тих, хто вже користується таким пристроєм, благо, інтернет надає для цього найширші можливості.
6
Власне покупка. Якщо ви виконали попередні пункти повністю, покупка буде дуже простий. Але, якщо у вас залишилися які-небудь питання, не соромтеся задати їх продавцю.