Як перевезти речі. Як возити речі незрозумілими.

Кажуть, що переїзд - гірше двох пожеж. Дуже складно буває знятися з насидженого місця і перемістити всі меблі, всю звичну обстановку в нову квартиру або будинок. Як правило, перед тими, хто зібрався переїжджати, постає питання: а як перевозити речі ? Хочеться звести втрати до мінімуму, щоб в процесі перевезення нічого не побилося і не зіпсувалося. Допомогти в переїзді можуть фахівці спеціальних служб. Однак ті, хто не хоче витрачати зайві кошти, воліють укладати і перевозити речі самостійно.
Інструкція
1
Для початку напишіть список всіх речей, які ви збираєтеся перевозити. Розділіть їх по габаритам: меблі, кухонне начиння, одяг та постільну білизну з рушниками, книги, квіти в горщиках і так далі. Так вам буде легше прорахувати, яку машину для перевезення замовляти і скільки часу доведеться витратити на збори. Відразу запишіть в шпальтах списку, що ви довірите нести вантажникам, а що понесете або повезете самі в легковій машині.
2
Зберіть тару для упаковки. Якщо ви зберігаєте всі коробки від побутової техніки, скористайтеся ними. Якщо ні - попитайте у друзів, можливо, у них є непотрібні. У будь-якому продуктовому магазині або супермаркеті можна домовитися з завідуючою і взяти безкоштовно або за символічні гроші коробки та ящики. Крім побутової техніки, в них зручно пакувати книги, посуд (перекладаючи її м'якими ганчірками або повітряно-пухирчастої плівкою). Ще один важливий предмет для перевозу речей - широкий міцний скотч. Купіть його побільше, адже вам буде потрібно обмотувати їм коробки не на один раз, щоб по дорозі нічого не вивалилося і не розбилося. Якщо є можливість, принесіть в будинок пачки старих газет: в мятом вигляді вони служать відмінною зм'якшуючої удари прокладкою, заповнюючи порожнє місце в коробках.
3
Заздалегідь огляньте всі меблі: яку можна розібрати, а яку доведеться везти цельнособранной. Розбираючи стіл або диван, не забувайте всі дрібні запчастини складати в прозорі пакетики і підписуйте їх, щоб не переплутати. Обов'язково напишіть маркером на коробках. що в них знаходиться, якщо речі там тендітні - поставте знак оклику або напис "обережно, скло!". Помітьте все коробки: де у них верх, де низ.
Зверніть увагу
- Обов'язково підрахуйте, скільки коробок, сумок і одиниць іншої тари ви перевозите, щоб в процесі переїзду не втратити щось.
Корисна порада
- Одяг і білизна зручно перевозити в валізах. Якщо у вас їх немає, займіть на час у друзів і родичів. - Горщики для квітів по можливості краще везти в легковій машині на руках. Якщо це нереально, зробіть для них ящик з перегородками, зверху накрийте його прозорою плівкою.
При між Городному переїзді більшу чи меншу частину організації перевезення в тій чи іншій мірі довіряють професіоналам. Можна з цією проблемою впоратися і самостійно, в залежності від того, як скоро, скільки і яких і речей необхідно перевезти в інше місто.
Вам знадобиться
  • - пакувальний матеріал;
  • - маркери;
  • - скотч, мотузки;
  • - картонні коробки;
  • - герметичні поліетиленові пакети;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Позбавтеся від всіх непотрібних і обридлих речей. Визначившись з об'ємом вантажу, прийміть рішення про підключення до переїзду професіоналів, а саме мувінгової компанії. Якщо вирішено переїжджати власними силами, попередньо замовте контейнер, в тому випадку коли планується перевезення меблів.
2
Запасіться достатньою кількістю картонних коробок. Відразу сортуйте речі за призначенням або належності до певної кімнаті, складайте їх у коробки і маркіруйте. Коробки ретельно упакуйте, з особливою увагою поставтеся до крихким і важким речам. Речі першої необхідності складіть окремо від усього іншого. Зробіть ці коробки найбільш помітними.
3
Перевозьте одяг в спеціальних пластикових герметичних пакетах або кофрах, туфлі - в коробках. Від цього залежатиме збереження зовнішнього вигляду одягу і взуття. Для перевезення трикотажу, пастельного білизни, рушників зручно використовувати вакуумні пакети, що зменшують обсяг.
4
Розберіть і упакуйте меблі. Все кріплення складіть в окрему ємність, також промаркований її. Скла, м'яку і Марк оббивку упакуйте особливо ретельно. Якщо меблі не розбирається, то зробіть так, щоб всі ящики, шафи і дверці були закріплені і обов'язково зніміть виступаючі деталі.
5
Упаковуйте побутову техніку та електроніку у відповідність до рекомендацій виробника. Маркіруйте верх, низ, а також лицьову частину виробу. Також бажано дотримуватися параметри штабелирования при вантаженні.
Зверніть увагу
Коробки з книгами і посудом будуть досить важкими, тому не слід їх робити дуже об'ємними, а крім того, бажано надписати, що це важкий тягар.
Корисна порада
Паралельно з маркуванням можна нумерувати коробки, заносячи вміст кожної з них в окремий список; Найбільш швидко міжміський переїзд здійснюється в рамках автоперевезень.