Як зробити з картинки іконку. зробити іконку з картинки.

Іноді стандартний набір іконок для папок починає набридати. Якщо вам хочеться додати різноманітності на ваш комп'ютер, якщо ви хочете використовувати будь-яку свою фотографію або картинку в якості іконки - скористайтеся спеціальною програмою.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, програма Easy Picture2Icon, картинка (фото).
Інструкція
1
Для того, щоб з будь- картинки зробити іконку, можна використовувати спеціальну програму Easy Picture2Icon, яка дозволить за лічені секунди домогтися потрібного результату. В добавок ця програма безкоштовна для скачування в інтернеті і займає всього 375 кб. Скачайте її, запустіть файл інсталяції, підтвердіть ліцензійну угоду, виберіть шлях установки, дочекайтеся завершення процесу.
2
Коли програма встановлена, запустіть її подвійним кліком по відповідній іконці (з меню Пуск, з робочого столу вашого комп'ютера або з папки, яку ви вибрали в процесі установки).
3
У вікні натисніть кнопку «Open picture» і зробите пошук потрібної картинки або фото на вашому комп'ютері.
4
Налаштуйте параметри іконки: задайте потрібний розмір (16х16, 32х32 або 48х48 крапок), встановіть прозорість при необхідності, видаліть краю. Можна вибрати відразу декілька варіантів розмірів, які будуть записані в подальшому під одним ICO-файлом.
5
Збережіть отриманий результат на жорсткому диску комп'ютера. Для цього натисніть кнопку «Save icon», виберіть місце і підтвердіть рішення кнопкою «Ок».
Корисна порада
Для того щоб призначити створений файл Ico іконкою для конкретної папки, натисніть на папці правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть у вкладку «Налаштування» і клацніть кнопку «Змінити значок». Знайдіть збережений файл іконки на своєму комп'ютері. Підтвердіть вибір, натиснувши «Ок» і «Застосувати».