Як зробити анімований текст ? зробити анімовані текст для cfqnf.

На різних інтернет-сайтах, в форумах і персональних блогах текстові ефекти можуть зробити ще помітніше і яскравіше важливий заголовок, або ж привернути увагу читачів до якоїсь особливо важливої інформації. Крім того, анімований текст оживляє простір інтернет-сайту, і в розумних кількостях прикрашає його. Про те, як зробити нескладний анімований текст в Фотошопі, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Для початку створіть новий файл потрібного розміру і, використовуючи інструмент заливки, зафарбуйте фон потрібним кольором. На створеному фоні інструментом тексту напишіть будь-яку фразу, яку ви хочете анімувати, використовуючи підходящий до фону колір.
2
Шрифт підбирайте на власний розсуд, але він не повинен бути занадто складним і багатошаровим. Вибирайте шрифти, контури яких максимально читані і прості, а букви помітні і об'ємні. Виділіть створений текст (Select) і скопіюйте виділення на новий шар (Layer via copy).
3
Виділену область залийте більш темним кольором. В розділі Selection виберіть опцію Modify і стисніть виділення, встановивши значення Feather на потрібну кількість пікселів - так, щоб в результаті ви отримали букву світлого кольору, через який по контуру плавно проступає темний колір.
4
Зробіть дублікат фонового шару і перетягніть його на верхній ряд палітри шарів. Виділіть букви, а потім на продублювати шарі натисніть Delete.
5
Для анімації ви можете прикрасити букви будь-якими об'єктами - наприклад, зірочками. Щоб намалювати зірки, на панелі інструментів виберіть Shape tool і виберіть зірки з усіх груп пропонованих фігур. Створіть новий шар і намалюйте зірочку будь-якого кольору на фоні букви. Виділіть її, а потім створіть ще один шар і зафарбуйте виділення білої пензлем.
6
зафарбовані область злегка збільште за допомогою інструменту Free Transform. Блакитну зірочку помістіть над білою, щоб вона придбала красивий білий кант. Зробіть декілька таких зірок різних розмірів, після чого об'єднайте шари.
7
Тепер відкрийте ваше зображення в Image Ready і займіться створенням анімації. Встановіть час затримки кожного кадру, а потім створюйте нові кадри, роблячи на кожному з них невидимими різні верстви - так, щоб зірочки міняли своє розташування, насиченість і розмір.
8
Після того, як всі кадри створені і оформлені, натисніть на кнопку Optimize і зменшите кількість квітів до 64. Тепер залишилося зберегти анімований текст у вигляді png-файла.