Як провязивать петлі разом.

В в'язанні на спицях існує маса різних технік пров'язування петель, створення візерунків, закріплення рядів, прибавки і убавкі петель, і так далі. Багатьох в'язальниць цікавить, як правильно провязивать на спицях кілька петель разом. Це не так складно, якщо володіти правильною технікою. У цій статті ми розповімо, як провязать разом три петлі лицьової в'язкою з різним нахилом, а також про те, як провязивать по три петлі, розташовуючи їх не поруч один з одним, а один над одним.
Інструкція
1
Якщо ви хочете провязать разом три петлі з нахилом вправо, помістіть робочу нитку за роботою і введіть праву спицю в третю, другу і першу петлю з лицьового боку. Підхопите робочу нитку і протягніть її через три петлі одночасно.
2
Петлі будуть нахилені вліво, якщо ви правої спицею з лицьового боку підчепите першу петлю і знімете на іншу спицю, а потім повторіть те ж саме з другою петлею. Пров'яжіть лицьовій в'язкою третю петлю і протягніть її через дві зняті непровязанной петлі.
3
Також три петлі можна провязать разом так, щоб перша і третя петля знаходилися під другою петлею. Для цього помістіть нитка позаду роботи і праву спицю заведіть в другу, і потім в першу петлю з лицьового боку в'язання. Чи не пров'язуйте ці петлі і зніміть їх на праву спицю.
4
Третю петлю пров'яжіть лицьовій в'язкою і витягніть через зняті дві петлі. Схожим способом можна провязать три петлі так, щоб перша і третя петля знаходилися над другою петлею.
5
Праву спицю введіть в першу петлю з лицьового боку, зніміть її з лівої спиці на праву, а потім пров'яжіть лицьовій в'язкою третю і другу петлю. Простягніть провязани петлі через першу петлю, яка залишилася непровязанной.
6
Цими чотирма способами можна провязивать разом по кілька петель одночасно - на їх освоєння ви не витратите дуже багато часу.