Як підібрати до шпалер штори. Як правильно підібрати по колірній гамі диван шпалери і штори.

Спосіб декорування вікна займає важливе місце в створенні затишної обстановки в будинку. Штори можуть повністю перетворити приміщення, підкреслити основні акценти, вивільнити простір. Якщо правильно підібрати до шпалер штори, то можна домогтися цікавих візуальних ефектів.
Інструкція
1
Визначте загальну стилістику штор. Професійні дизайнери знають основні правила поєднання штор і шпалер. Вибираючи штори, враховуйте колір і стиль меблів, загальну колірну гамму і відтінок шпалер. Працює правило контрастів: темна кімната повинна «пожвавлюватися» світлими і прозорими шторами, добре пропускають сонячне світло. При цьому загальну колірну гамму кімнати слід зберегти, штори повинні бути світліше відтінком. Підбирайте штори під колір меблів, а не шпалер - штори і шпалери одного кольору будуть просто зливатися і перестануть виконувати свою функціональну задачу.
2
Визначтеся з прикрасою і тональністю штор. Чим більше декоративних елементів на шпалерах, яскравіше і більш насиченою малюнок, тим спокійніше повинні бути штори. Однотонна тканина ідеально гармонує з яскравими шпалерами, при цьому, чим менше буде деталей на шторах (кільця, пензлики, тасьма), тим краще. Шпалери без малюнка, виконані в одному кольорі, розширюють простір кімнати, яке можна обмежити шторами з візерунком або великими декоративними деталями.
3
Підберіть відповідний матеріал для штор. Фактура тканини для штор повинна підбиратися під оббивку меблів та інші текстильні деталі оформлення (чохли для подушок, покривала і накидки). Це не означає, що тканина повинна бути однаковою, але строгих відмінностей бути не повинно. Елітні тканини повинні підбиратися під багатий і респектабельний інтер'єр, дорогі атласні шпалери.
4
Проявіть фантазію і прислухайтеся до своєї інтуїції. Якщо ви не бажаєте слідувати правилам оформлення і хочете підібрати до шпалер штори в незвичному стилі, то експериментуйте. Спробуйте найрізноманітніші поєднання, контрасти і комбінації. Двоколірні штори можуть виконувати одразу декілька функцій - змінити візуальне сприйняття простору, додати світла або, навпаки, зменшити освітлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zlEcOlSVzM0