Як приготувати мильну основу. Як зробити мильну основу.

Миловаріння стає все більш і більш популярним хобі не тільки серед жінок, а й серед чоловіків. Виготовлення красивою натуральної косметики своїми руками - творчий процес. Для створення домашнього мила продаються вже готові основи, але можна зробити мильну основу своїми руками і без особливих "хімічних дослідів" - з використанням звичайного дитячого мила (з деякими добавками, звичайно).
Вам знадобиться
  • Дитяче мило, рідкі масла-основи без запаху (наприклад, оливкова, мигдальне та кедрове), гліцерин, вітамін Е; терка, посуд, яку можна ставити в гарячу воду, чайні ложки
Інструкція
1
Подрібнюємо на тертці мило. Це не довго, і стружка виходить запашної і забавно кучерявою.
2
По чайній ложці кожного масла з'єднуємо в посуді, яку потім можна буде поставити в гарячу воду. Додаємо чайну ложку гліцерину і трохи менше чайної ложки вітаміну Е в олійному розчині.
3
Прогріваємо вийшла рідина на водяній бані. Додаємо мильну стружку і трохи води. Чекаємо, поки маса розтопиться і стане схожа на рідкувате тісто.
Зверніть увагу
Після приготування основи в неї слід вмішати замочені заздалегідь пелюстки квітів, ефірні масла, ароматизатори і т.д., після чого застигає мило треба розкласти по формочках.
Корисна порада
За маслами, гліцерином і вітамінів Е не обов'язково їхати в спеціальні магазини - вони є в аптеках!