Як зробити dvd обкладинку. Як зробити обкладинку на dvd.

У багатьох людей в домашній колекції зберігається безліч фільмів і музичних збірок, записаних на DVD-диски. Зазвичай такі диски зберігаються через брак коробочок в конвертах або боксах, але ви можете оформити улюблені диски так, щоб їх було легко впізнати на полиці і щоб вони не поступалися покупним DVD-дискам. Для цього вам потрібно створити для диска обкладинку , а потім помістити цю обкладинку в порожню коробочку і вкласти в неї диск.
Інструкція
1
Для оформлення обкладинки DVD-диска вам буде потрібно програма NERO останніх версій. Відкрийте програму і виберіть у меню вкладку «Створення та зміна».
2
Потім в відкрилася вкладці виберіть розділ «Створення етикетки або наклейки диска», для того щоб відкрити Nero Cover Designer. Ця програма дозволить створити обкладинку для компакт-диска будь-якого типу і формату.
3
В програмі виберіть тип вашого диска - DVD - а потім клацніть на кнопку «Порожній документ». Ви можете вибрати будь-який шаблон оформлення, але набагато цікавіше буде виглядати обкладинка, зроблена вами з нуля.
4
Програма запропонує вам три порожніх шаблону - для буклету, обкладинки та наклейки диска. Клацніть двічі лівою кнопкою миші по значку обкладинки.
5
У вікні вкажіть зображення, яке повинно стати фоном обкладинки. Це може бути як відсканований файл, так і будь-яке зображення, яке зберігається на вашому комп'ютері.
6
Підготуйте фон для обкладинки заздалегідь. Розміри підганяти не потрібно - програма самостійно встановить потрібний розмір вашого малюнка, відповідний формату обкладинки.
7
Створивши фон обкладинки, починайте допрацьовувати її у відповідності зі своєю фантазією - використовуючи різні графічні засоби, додавайте на обкладинку фігури, візерунки та орнаменти, додаткові малюнки, написи, лінії, і багато іншого.
8
Після того, як обкладинка влаштовуватиме вас, натисніть кнопку «Друк» і роздрукуйте її на кольоровому принтері.