Як лікувати розширення вен.

Варикоз - одне і найпоширеніших захворювань в наші дні. При цьому захворюванні спостерігається тенденція до виснаження вен , їх виступанієм під шкірою і появі вузлів. Найчастіше варикозне розширення вен з'являється на ногах. Однією з можливих причин захворювання є наявність роботи, при якій необхідно багато часу проводити стоячи. Варикоз можна віднести до професійних захворювань перукарів, продавців, робітників на заводі.
Інструкція
1
Іншими причинами возникно вен ия цієї неприємної хвороби може стати погана наследст вен ність (слабкі від природи судини), зайва вага, гормональна перебудова організму під час вагітності, носіння взуття на високих підборах. За лікуванням варикозу, зазвичай, звертаються до лікаря-флеболога. На щастя, зараз майже всі форми і стадії цієї хвороби можна вилікувати безопераційним шляхом. І, звичайно, чим раніше пацієнт звернеться до лікаря, тим простіше буде підібрати лікування і впоратися з хворобою.
2
Перше, що можна порадити хворому варикозом - це перев'язка гомілок еластичними бинтами або носіння спеціальних еластичних панчіх, які допомагають запобігти розтягнення вен .
3
По можливості, потрібно якомога частіше піднімати ноги вгору, уникати тривалого стояння або сидіння на одному місці.
4
Крім того, можна виконувати нескладні вправи, які зміцнюють м'язи. Наприклад, підніматися і опускатися на носочках кожні п'ятнадцять хвилин.
5
Необхідно відмовитися від використання ліфта. Краще піднятися по сходах.
6
Допомога в лікуванні хвороби можуть принести заняття плаванням.
7
Більше гуляйте пішки, катайтеся на велосипеді. Все це покращує кровообіг і приплив крові до серця.
8
Якщо ви працюєте в офісі, намагайтеся не ходити на роботі у вуличному взутті на високих підборах або танкетці. Обов'язково перевзувайтеся в зручні тапочки або шльопанці.
9
Спати потрібно, підклавши під гомілки подушку або валик так, щоб ноги опинилися трохи вище рівня голови.
10
Якщо розвиток хвороби носить стрімкий характер, розумно буде відмовитися від застосування оральних контрацептивів. Оскільки зміна гормонального фону може провокувати хворобу.
11
Найбільш крайнім методом лікування варикозу є хірургічне втручання. При цьому видаляють вен у, що неодмінно позначиться на кровопостачанні ніг.
12
Більш щадним методом на запущених стадіях, можна назвати склеротерапію. Це ін'єкції речовини, зміцнюючого вен и. Недолік цього методу полягає в тому, що він застосовується тільки для лікування невеликих вен . До того ж, ефект від цієї процедури має тимчасовий характер.
13
В якості консервативних засобів лікування варикозу, флебологи зазвичай призначають трентал, вен Ітан, агапурін ретард, мазі ліотон або Тромблесс.
14
При дотриманні всіх вищеописаних рекомендацій, можна не допустити подальшого розвитку хвороби та, з часом, навіть повністю забути про варикозі.