Як вивести запах з взуття. Як позбавиться від запаху поту у взутті.

Ноги виділяють найбільшу кількість поту, так як на стопі знаходиться близько 240 тисяч потових залоз. Пот, накопичуючись і розкладаючись в взуття , виливає неприємний запах. Як же його позбутися швидко?
Вам знадобиться
  • Дотримуватися особисту гігієну, марганцівка, харчова сода і засоби для усунення запаху.
Інструкція
1
Дотримуйтесь особисту гігієну та правильно доглядайте за взуттям - це допоможе повністю усунути неприємний запах. Якщо ноги потіють, потрібно користуватися спеціальним тальком і носити легкі бавовняні шкарпетки. Придбайте декілька пар якісної (з натуральних матеріалів) взуття , щоб можна було їх змінити, якщо раптом одна стане вологою. У літню пору року носіть добре провітрювану відкрите взуття. Будинки віддайте перевагу капцям без задників і з відкритим носом. Давайте ногам максимально дихати.
2
Робіть (один раз на день) спеціальні ванночки для стоп: з відваром шавлії або морською сіллю, плодами шипшини або польового хвоща. Подібні процедури (вистачить і 10 хвилин) вбивають хвороботворні бактерії і благотворно впливають на потові залози.
3
Поперіть (помийте) і висушіть взуття. Візьміть звичайну харчову соду і невелика кількість її на ніч засипте в туфлі, а вранці витрусіть у відро для сміття. Після декількох прийомів запах зникне.
4
Протріть всередині взуття ваткою, змоченою в перекису водню, марганцівці або нашатирному спирті. І просушіть її.
5
Придбайте в магазині - засоби для усунення запах а поту з взуття . Користуйтеся спеціальними кремами, дезодорантами для ніг, які нормалізують потовиділення. Підберіть собі більш підходяще.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0VdANGYSW_U
Корисна порада
Якщо ви промочили взуття під дощем, то обов'язково просушіть ее.Пользуйтесь устілками з вугільної прослойкой.Еслі ви і ваша взуття стали жертвою тварини, то в зоомагазині придбайте поглинач запаху. Це засіб знищить «амбре» будь-якого домашнього улюбленця. Також залийте в взуття розчин міцного зеленого чаю і потримайте пару годин, від запаху не залишиться і сліду.