Як зробити вертушку з паперу. Як зробити вертушку своїми руками.

Як багато років тому, так і в наші дні діти отримують велике задоволення від гри з вітряними млинами і вертушками, які приводяться в рух потоками повітря. Змайструвати власну вертушку з паперу зможе кожна дитина, особливо, якщо дорослий буде допомагати в складанні всіх елементів і закріпленні їх, щоб вертушка служила довго і працювала справно.
Вам знадобиться
  • лінійка, олівець, канцелярський клей, плоскогубці, дві дерев'яних палички для древка вертушки, кольоровий картон різних відтінків, дріт з міді або латуні і дві пластикових коктейльних соломинки, відрізаних до довжини 3 і 2 см, дві дерев'яних шайби - велика і маленька
Інструкція
1
Придумайте, з яких елементів складатимуться лопаті вертушки. Можна виготовити вертушку у вигляді сонечок, рибок та інших персонажів. Ви можете знайти готові викрійки лопатей, а можете придумати власні форми, намалювати їх на картоні контурами, а потім акуратно вирізати.
2
Проріжте лопаті і виконайте в кожній з них отвір ножицями або шилом. Візьміть дріт довжиною близько 22 см і надіньте на неї дерев'яну шайбу, а потім зафіксуйте один кінець. На другий кінець дроту надіньте одну з деталей майбутньої вертушки.
3
Простягніть дріт через середнє отвір лопаті, після цього Протягніть її через середні отвори другої і третьої лопатей. На дріт надіньте соломинку і нанизуйте на неї короткі частини лопатей попарно.
4
Акуратно розподіліть лопаті, надайте їм форму і закріпіть дріт на дерев'яній основі. Приклейте до лопат деталі у вигляді комах, тварин або якихось інших предметів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HSEW-Xx_uwU