Як зробити исскуственно лілію.

Полімерна глина або пластика - універсальний матеріал для рукоділля, що відрізняється зручністю обробки, доступністю, численністю квітів, а також різноманітністю технік роботи з пластикою. З її допомогою ви можете виготовляти будь поробки - ляльок, прикраси, біжутерію, брелки, інтер'єрні аксесуари, прикраси для волосся, та багато іншого. У цій статті ми розповімо, як з пластики власними руками зробити красиву і реалістичну лілію , яку можна використовувати в прикрасах і в зачісці.
Інструкція
1
Візьміть пластику Fimo білого, жовтого і яскраво-жовтого кольору, дріт і пастель коричневого відтінку «сепія».
2
Почніть роботу з підготовки і розкочування пластики. Змішайте невелику кількість білої і жовтої пластики, щоб отримати світло-жовтий відтінок. З шматочка яскраво-жовтої пластики скачайте ковбаску і покладіть її на тонкий корж, зроблену з кульки жовтого кольору.
3
Щільно оберніть ковбаску жовтої коржем і загладьте шви. Потім зробіть таку ж корж з кульки світло-жовтої пластики і оберніть отриману заготовку в неї. В останню чергу оберніть заготівлю з трьох шарів в коржик з білої пластики. Пропрасуйте шви, витягніть вийшла товсту ковбаску і розріжте її на три частини.
4
Охолодіть три заготовки в холодильнику або морозильній камері протягом п'яти хвилин, а потім гострим ножем акуратно розріжте кожну ковбаску вздовж на дві частини. Вручну сформуйте з кожного шматочка довгастий пелюстка з загостреними краями. Для цього розтягніть кожну заготовку в широку смугу, а її верхній і нижній кінчики защипують пальцями. Серединка кожної пелюстки повинна бути трохи товщі його країв.
5
Темно-коричневу пастель подрібніть канцелярським ножем до стану дрібного порошку. Цей порошок розведіть водою і тонким пензлем або паличкою нанесіть на пелюстки довільну кількість коричневих точок різного розміру.
6
З тонкої дроту скрутіть три тичинки з петельками на кінцях. Кожну петельку оклейте шматочками пластика, надавши їм довгасту форму тичинок, а потім, поки пластик не підсох, обваляйте його в порошку від пастелі. Скачайте кульку з яскраво-жовтою пластики і застроміть в нього всі три тичинки.
7
Сформуйте з пелюсток лілію - злегка зігніть кінчики пелюсток, щоб вони виглядали витонченіше, і розмістіть на рівних відстанях навколо серединки з тичинками три перших пелюстки, які будуть нижнім ярусом квітки, а потім, зверху над ними, розташуйте ще три пелюстки.
8
Надайте лілії форму, закріпіть пелюстки між собою і, помістивши квітка на будь-яку основу, поставте його на потрібний час у духовку. Після того, як лілія буде готова, відполіруйте її і покрийте лаком.