Як зробити самому квіти з повітряних куль. Як зробити квіти з кульок круглих.

Композиції з повітряних куль здатні прикрасити будь-яке торжество, будь то дитяче свято, весілля, конференція або серйозне заходи. Будь-яке приміщення, прикрашене повітряними кулями, виглядає святково і яскраво, особливо, якщо з повітряних куль зібрані різні фігури і форми - наприклад, квіти. Простий квітка з повітряних куль може зробити навіть початківець - для цього вам не потрібно спеціальних знань.
Інструкція
1
Підготуйте чотири круглих повітряних кулі однакового діаметра і кольору, а також один круглий кулю іншого кольору і меншого діаметру. Крім того, вам знадобляться ручний насос, стрічка, олівець, фломастер, ножиці, лінійка і картон.
2
Чотири кулі одного кольору гратимуть роль пелюстків вашого квітки. Для того щоб зробити ці пелюстки однаковими, візьміть аркуш щільного картону і виготовте шаблон за допомогою ножиць або канцелярського ножа.
3
Накресліть олівцем по лінійці контури квадрата потрібного розміру і виріжте його. В квадрат повинен повністю поміщатися надутий куля. Таким чином, ви зможете все чотири кулі надути однаково, поміщаючи їх всередину квадрата.
4
Для перевірки надійти кулю і помістіть його в шаблон. Якщо куля не поміщається в нього, злегка спустіть повітря, а якщо залишається багато вільного місця - надійти його ще більше.
5
Затисніть пальцями отвір кулі, щоб повітря не виходив, а після цього надійти друга куля точно такого ж розміру. Перехрестіть хвостики куль з отворами для виходу повітря і щільно перекрутити їх один з одним. Після цього зав'яжіть з хвостиків тугий вузол.
6
У вас готова перша частина майбутньої квітки - тепер візьміть ще дві кулі і повторіть всі вищеописані дії. Надійти кулі, перекрутити їх хвостики між собою і зв'яжіть.
7
Складіть разом обидві заготовки для майбутнього квітки і перев'яжіть між собою їх хвостики, щоб зібрати конструкцію з чотирьох «пелюсток».
8
Після цього надійти центральний кулю іншого кольору до невеликого розміру - не більше 10 см. Зауважте надутий куля і прив'яжіть в центральній точці між чотирма кулями-пелюстками за їх хвостики. Ваш перший квітка з повітряних куль готовий!