Як зробити дзьоб з паперу.

З звичайної паперу можна складати без ножиць і клею найрізноманітніші фігури - наприклад, цілий розділ орігамі присвячений складанню різних птахів. При складанні пташиних фігур потрібно, як і в інших випадках, домагатися реалістичності і впізнаваності, а значить, паперова птах повинна мати акуратний і красивий дзьоб. Про те, як зробити дзьоб паперової птиці декількома способами, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу , вирізаний у формі стріли (нерівного ромба), і складіть його навпіл уздовж. Ліву частину загніть вправо, поєднавши лівий кут з правим, а потім вигніть кишеню з лівої частини так, щоб ромб в лівій частині фігури дивився вниз. Таким способом можна зробити фігурку птаха, яка дивиться прямо на вас.
2
Для того, щоб зробити голову клюющие птиці, зробіть з паперу стрілу і складіть її подовжену частину складкою "зигзаг". Притримуючи згини, зігніть фігуру навпіл уздовж, розміщуючи згини зсередини. Після цього за лівий кут, що стирчить з зиґзаґоподібного згину, трохи витягніть убік, щоб птах «нахилила голову».
3
На основі фігури «стріли» можна зробити ще один тип дзьоб а - помістіть фігуру, складену навпіл, вертикально, і верхній кут вигніть під кутом 90 градусів убік. На кінчику дзьоб а зробіть одну зигзагоподібну складку.
4
Спляча птах у вас вийде, якщо складену навпіл стрілу ви складете гармошкою, направляючи згини по трикутниках знизу вгору. Лінії згинів краще заздалегідь намітити олівцем.
5
Дзьоб летить журавля вийде також з фігури «стріла». Зробіть на ній складку-зигзаг ближче до довгого краю, спрямовуючи складку зверху вниз. Потім складіть стрілу навпіл прямим краєм вгору.
6
Для того, щоб отримати дзьоб пінгвіна, зігніть квадратний аркуш паперу по діагоналі і здавите його кінчик, формуючи потрійну складку. У вас вийде вузький дзьоб пінгвіна.