Як зробити лілії з паперу. Як зробити квіти для скрбукінга з паперу самостійно.

Якщо ви любите лілії і хочете, щоб улюблені квіти радували око протягом довгого часу, ви можете скласти лілію з паперу в техніці орігамі. Така лілія зможе стати незвичайною прикрасою для вашого інтер'єру, для подарунка або сюрпризу друзям, а також паперові лілії зможуть прикрасити святковий стіл, зробивши його по-справжньому красивим. Для створення такої лілії вам потрібно кольоровий папір та ножиці. На відміну від більшості фігур оригамі, які складаються з правильного квадрата, лілія складається із заготовленого заздалегідь п'ятикутника.
Інструкція
1
Візьміть аркуш кольорового паперу і, попередньо намітивши потрібні лінії, виріжте з паперу рівний п'ятикутник, помістивши його кольоровий стороною вгору.
2
Ваш п'ятикутник буде візуально розділений на п'ять трикутників. Кожен з них потрібно скласти навпіл складкою типу «гора», поєднуючи сусідні кути. Лінія згину ділитиме кожен кут рівно навпіл.
3
За намічених згинах складіть п'ятикутник в фігуру, що нагадує об'ємний ромб. Розкривний кут повинен бути внизу, а цільний кут - вгорі.
4
Зігніть бічні сторони передньої частини до центральної лінії, розділивши кути по обидві сторони від центрального згину навпіл. Розкрийте кишеню і розплющите його, загорнувши його куточки до центрального згину.
5
Повторіть ці ж дії з другою стороною фігурки, а потім залишилися куточки загніть всередину кишень, попередньо розправивши. Загинайте куточки по готовим лініях згинів. Бічні сторони фігурки зігніть навпіл від себе.
6
Потім застосуєте описані вище дії до всіх залишилися недоторканими боковим сторонам фігури. Непарну сторону потрібно складати за тим же принципом, що і парну - вона теж сформує пелюстки. Зафіксуйте положення пелюсток.
7
Після цього переверніть фігурку догори ногами і розкрийте пелюстки, розвівши їх в сторони. Ваша лілія готова - ви можете складати квітка будь-якого розміру і кольору, формуючи красиві композиції.
Лілія, зроблена з шовку, - це прекрасна прикраса для зачіски або наряду для особливого випадку. Вона може бути дуже схожою на справжню квітку або ж фантазійної, незвичайного кольору і форми.
Підготуйте все необхідне для виготовлення штучної квітки з шовку. Вам знадобиться: - шматок шовку однотонного кольору; - шовкова або атласна стрічка зеленого відтінку; - невеликий шматочок оксамиту; - ножиці; - 2 шматки мідного дроту (більшого і меншого діаметру); - кусачки; - клей; - клейовий пістолет; - 3 ст .л. желатину; - 1 ст. води; - акрилові фарби; - пензлик.

Підготовка матеріалу

Для виготовлення лілії візьміть натуральний або штучний шовк. Щоб квітка тримав форму, тканину потрібно закріпити за допомогою желатіна.3 столові ложки желатину замочіть в склянці холодної кип'яченої води приблизно на годину. За цей час желатин повинен набрякнути. Розчин нагрійте до кипіння, але не кип'ятіть. Желатин повинен повністю розчинитися без комочков.Опустіте матеріал в отриманий розчин так, щоб він повністю покрив шовк. Вийміть тканину, розправте і приберіть надлишки желатину. Повісьте клаптик в розправленому вигляді і дайте йому повністю просохнути.

Як виготовити пелюстки, маточка і тичинки лілії

Зробіть викрійку пелюстки лілії. У нього повинна бути подовжена форма. Викроїте 6 однакових деталей.
Щоб лілія була реалістичніше, подкрасьте пелюстки. Розгляньте живу квітку або його фотографію. Пензликом нанесіть необхідні відтінки спеціальними акриловими фарбами для роботи на тканини.
Зробіть товкач. Підготуйте смужку шовку шириною приблизно 1-2 см. Кусачками відріжте шматочок мідного дроту завдовжки близько 5 см. Обмотайте дріт шовком, кінчик закріпіть гарячим клеєм за допомогою спеціального клейового пістолета.Для тичинок відріжте кілька шматочків дроту меншого діаметру. До одного краю кожної з них приклейте невеликий шматочок оксамиту. Після того як клей висохне, відігніть цю частину під прямим кутом.
В магазинах для рукоділля можна придбати готові тичинки і маточки для виготовлення лілії з шовку.

Як зібрати деталі квітки

Зберіть лілію. Візьміть товкач, навколо нього розташуйте тичинки. Обмотайте їх дротом. Навколо серединки розташуйте пелюстки і зробіть кілька витків дротом в нижній частині квітки. Закріпіть все гарячим клеем.Расправьте пелюстки, надаючи лілії бажану форму. Вставте в нижню частину квітки шматок товстого дроту, який служитиме стеблом. Обмотайте його і чашолисток шовкової або атласною стрічкою зеленого кольору. Тканина закріпіть кількома краплями клею.