Як вибрати правильно ламінат.

В даний час одним з найпопулярніших підлогових покриттів для приміщень є ламінат . Він досить простий в установці, а також для нього можна навмисно не готувати поверхню підлоги, і немає необхідності скріплювати це покриття з вашим чорновою підлогою в приміщенні.
Інструкція
1
Для цього покриття немає ніякої необхідності шліфувати ваш підлогу в приміщенні або покривати його шаром лаку. Догляд за ламінат ом гранично зручний і простий. Його досить зручно пилососити і мити. Не маловажним якістю ламінат а є його повна захищеність від штучної пилу через структури матеріалів, які його складають. Листи цього покриття легко і просто з'єднуються між собою і легко кріпляться на шурупи.
2
Одним з головних достоїнств цього покриття є його унікальна міцність. Полу з ламінат а не страшний ніякий біг на каблуках або пересунути важкий диван. Перш за все, перед вибором ламінат а необхідно підібрати приміщення, в якому ви плануєте його розміщувати на підлозі. Чим більше предметів інтер'єру стоятиме на цьому підлоговому покритті, тим міцнішим в структурі його потрібно вибирати в магазині. Поділ за міцності у ламінат а відбувається за певними класами. Що клас ламінат а, тим більше його міцність за характеристикою стирання.
3
Спеціальний комерційний ламінат застосовують найчастіше для офісних та торгових приміщень. Там мається на увазі найбільша і підвищене навантаження всіх елементів меблів. Для таких приміщень на підприємствах рекомендується застосовувати 33 клас ламінованих покриттів з унікальним класом стирання АС5. Також досить часто використовується універсальний побутової ламінат , який призначений спеціально для звичайних житлових приміщень у багатоквартирному будинку або для сучасних комерційних приміщень з більш низьким навантаженням на покриття.
4
Ще одним з найважливіших критеріїв за вибором ламінат а є його вологостійкість. Всі стики і з'єднання цього покриття є дуже чутливими до води, і при частому попаданні в стики вологи покриття постійно намокає і може почати деформуватися. При цьому воно приходить в непридатність при довгій експлуатації. Саме тому останнім часом виробники стали випускати сучасний водостійкий ламінат .