Як підвищити грамотність.

Будь-яка людина в чомусь є неписьменним. Це пов'язано зі швидким розвитком життя. Неможливо все і скрізь встигати. Деякі сфери життя є ключовими, їх не можна випускати з уваги. Варто відзначити правову, фінансову грамотність , грамотність в сфері здоров'я, відносин. Є й інші напрямки, де грамотність необхідно підвищувати.
Інструкція
1
Визначте сфери, в яких бажаєте досягти успіху. У кожної людини - свої уподобання. Комп'ютерна грамотність , мовна, фінансова, - що найважливіше, на тому концентруйте основну увагу. Ваші плани можуть бути стратегічними і оперативними. Оперативні плани пов'язані з підвищенням грамотності в поточних питаннях. Наприклад, треба терміново освоїти англійську мову, щоб через 6 місяців поїхати за кордон. Стратегічні плани засновані на загальному баченні того, що важливо для життєвого успіху. Це можуть бути плани з освоєння трейдингу в найближчі 5-10 років.
2
Складіть список всіх доступних способів отримання знань. Подивіться, які курси проводяться в вашому місті. Зверніть увагу на навчальні семінари через інтернет. Можна знайти консультанта або купити підручники. Варіантів багато, намагайтеся записати все.
3
Протестуйте кожен спосіб і виберіть кращий. Ви можете не здогадуватися, який спосіб навчання швидше приведе вас до мети. Якщо можливо, спробуйте кожен з них "на смак". Зупиніться на тому, який викликає більше радості та натхнення. Врахуйте, як може змінитися ваше щоденне розклад на найближчий час.
4
Складіть план занять. При розробці плану ви берете на себе зобов'язання. План - це прогноз ваших занять. Його можна змінювати по ходу справи. А зараз він дасть вам внутрішній настрой на роботу. Не нехтуйте планом. Чим докладніше він буде опрацьований, тим сильніше ви поринете в бажання досягти успіху.
5
Додайте до плану систему винагород. Вкажіть, яка нагорода за проміжні досягнення. І не давайте собі обіцяного, поки не побачите результат.
6
Зробіть внутрішню настройку. Помрійте про те, як зміниться життя після виконання плану. Ви повинні сильно втягнути себе в процес занять. Які перспективи відкриваються перед людиною, грамотним в цікавій для вас сфері? - Вивчіть це питання.
7
Пройдіть план від початку до кінця. Працюйте, працюйте і працюйте.
Зверніть увагу
Вчіться у професіоналів. По можливості відразу знайдіть кращих фахівців. Займаєтеся по книгам - шукайте кращих авторів. Чи не занижуйте планку, не дозволяйте собі "борсатися в прибережних водах". Ви створені для великого плавання.
Корисна порада
Вимірюйте проміжні результати. Все, що вимірюється, має властивість зростати.