Як зробити цегляний будинок.

Будівництво будинку необхідно починати з отримання дозвільних документів на будівництво. Без цих документів будова можуть змусити знести. Плануючи побудувати будинок з цегли, потрібно зробити дуже міцний фундамент, так як при слабкому фундаменті цегла може дати тріщини, що важко піддаються закладенню. Кладку цегляних стін краще довірити професійному фахівцеві. Не маючи навичок кладки, покласти цеглу самостійно практично неможливо.
Інструкція
1
Взявши дозвіл, в районному відділі архітектури та містобудування, і склавши план будівлі і архітекторський проект, приступайте до розмітки фундаменту. Розмічати фундамент потрібно чітко за вказаним місцем в паспорті будівництва. Як вже говорилося вище, будувати фундамент для цегельного будинку необхідно дуже міцний і міцний.
2
З'ясуйте глибину залягання ґрунтових вод і глибину промерзання грунту. Фундамент під цегляний будинок зробіть стрічковий. Він найбільш надійний. Копати котлован потрібно вище проходження ґрунтових вод, але нижче промерзання грунту. Викопавши котлован, обнесіть майбутній фундамент опалубкою. В опалубку насипте піщано - гравійну подушку і вмонтуйте арматурний каркас. Залийте фундамент.
3
Цоколь з червоної цегли можна викладати відразу після заливки фундаменту, а стіни зводити через 30 днів після останнього дня заливки. Зведення стін краще довірити професіоналу, так як рівна кладка і точне виведення кутів вимагає великих практичних навичок. Виробляти кладку краще колодязним способом, тому що, які б не були товсті стіни з цегли, цього все одно не достатньо для збереження тепла. Цегла матеріал дуже міцний, міцний і довговічний, але погано зберігає тепло. В цьому і криється його недолік. В колодязі між стінами насипайте будь теплосберегающий матеріал і ретельно його трамбують.
4
Дах можна зробити будь-яким способом, яким ви вважаєте за потрібне. Головне зробити хороші стійки і обрешітку.
5
Далі, особливість цегляного будинку полягає в тому, що стіни, дах, фундамент і підвал все одно необхідно додатково утеплювати. Обклавши цегляний будинок облицювальною цеглою, ви не вирішите проблему теплозбереження. Перед будь-якою обробкою зовнішніх стін спочатку їх потрібно обтягнути теплоізоляційними матеріалами і тільки потім зробити обробку за своїм бажанням. Це відноситься і до колодязної кладці, а до кладки без колодязів тим більше.
Обшитий цеглою будинок виглядає багато і красиво. Такий будинок краще зберігає тепло, що дуже важливо в осінньо-зимовий період. Влітку ж в ньому не жарко. Обшити будинок за допомогою цегли можна своїми силами. Однак треба знати основні принципи, порушувати які не можна.
Вам знадобиться
  • - цегла;
  • - утеплювач;
  • - розчин для кладки;
  • - цвяхи.
Інструкція
1
Перед обшивкою будинок рекомендується утеплити. Можна використовувати листовий утеплювач або провести засипку керамзитом. Є один нюанс: будова, зроблене з дерева, перед утепленням треба обов'язково двічі (через день) обробити засобом проти грибка, щоб дерево не зацвіло й не покрилося пліснявою.
2
Цегляна кладка має чималу вагу, тому слід зробити хороший фундамент. Його ширина не повинна бути менше 30 сантиметрів. Після заливки фундаменту його слід ізолювати рубероі будинок. Смуги цього матеріалу повинні виступати на 6-7 сантиметрів за край кладки.
3
Закінчивши з фундаментом, можна приступати до утеплення. Краще накладати утеплювач в два ряди, щоб надійно перекрити стики і не допустити витоку тепла. Наступним етапом буде виготовлення цегляного цоколя.
4
Виберіть цегла, яким ви будете обшивати будинок. Підрахуйте, скільки матеріалу вам буде потрібно. Приблизні пропорції - 50 цеглин на квадратний метр площі. Можна використовувати звичайний або силікатна цегла, а можна купити цеглу для облицювання, зроблений із глини. Перевірте якість цегли, вдаривши по ньому. Якщо матеріал видає дзвінкий звук і має однорідний колір, то ви придбали якісний товар. Не використовуйте цегла, у якого є сколи та пошкодження.
5
Приступайте до обшивки. Використовуйте звичайний розчин для кладки, зроблений з цементу і піску (пропорція 1: 4) з додаванням води. Слідкуйте, щоб на нову кладку не потрапила вода. Якщо збирається дощ, обов'язково закрийте її поліетиленовою плівкою.
6
При облицюванні робіть відступ максимум шість сантиметрів. Щоб скріпити кладку і стіну, вам знадобляться довгі (10 сантиметрів) цвяхи. Якщо цвяхів немає, можна взяти звичайну дріт зі сталі та нарубати її. Щоб зміцнити прорізи, підійдуть перемички з бетону. Робіть кладку акуратно, не допускаючи перекосів і щілин.